Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 El final del marketing ( 2 sezona )

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyČet Sep 04, 2014 11:05 pm

48 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je uzdahnula: Kako bih volela da zaustavim vreme i ostanem ovako yauvek

Christopher: I ja bih to voleo princezo ali zivot nam postavlja testove i prevazicicemo ih zajedno, za to cu se ja pobrinuti malena Smile -Chris ju je poljubio u glavu i pomilovao po kosi-

Christopher: Zaboravio sam nesto, sacekaj me ovde princezo -ustao je-

Dulce: Sta bebe?

Christopher: Sacekaj ovde, ne pomeraj se -Christopher se brzo popeo na stepenice, uzeo svoju jaknu i sakrio nesto jako krhko ispod svoje jakne-
Polako je sisao i seo pored Dulce dajuci joj ono sto je skrivao ispod jakne.

Dulce: Sta je to bebe? :O

Christopher: Otvori ga, svidece ti se -Dulce ga je polako otvorila da ne bi pocepala foliju-

Dulce: Ah...bebe, moji omiljeni slatkisi, hvala ti puno, volim te -Dulce ga je uhvatila za lice i poljubila- Smile

Christopher: Kupio sam ih jer ih odavno nisi jela, svidjaju ti se?

Dulce: Odusevljena sam, hvala ti puno -uzela je jedan i pojela-

Christopher: Ja idem ali pre toga zelim da mi nesto objasnis

Dulce: Reci bebe

Christopher je izvadio muski magazin gde se Dul nalazila na naslovnoj: Mozes li mi objasniti zasto si tako prelepa? Wink

Dulce: Very Happy

Christopher: Volis da me provociras, zar ne? 3:)

Dulce: Ti si jedan nevaljalac, ne bi trebao da kupujes te casopise Very Happy

Christopher: Ako izlazi moja devojka, da Razz Wink -Christopher je poljubio Dulce i obukao jaknu-

Dulce: Vec ides? Sad

Christopher: Da, rekao sam mojoj majci da cu joj nesto kupiti i ne zelim da pomisli da se necu vratiti Razz

Dulce: Luckast si, i da si lud i da te smeste u neku ludaru ja cu te voleti svakako Razz Wink

Christopher: Dobro je znati Razz -Christopher ju je poljubio i otisao-

Sledeceg jutra Dulcina mama ju je probudila jer je kasnila u Televisin studio. Dulce se istusirala, doruckovala i otisla.

Christopher se probudio nekoliko sati kasnije. Sisao je na dorucak bez zurbe. Pomogao je mami da pripremi dorucak, bili su samo njih dvoje.

Alexandra: Kako si prosao juce sa Dulce sine? -pitala ga je dajuci mu tost-

Christopher: Izvinio sam joj se sto sam se naljutio, dusa me je bolela kad sam je video da place u "Muevete" -uzeo je gutljaj soka-

Alexandra: Stvarno vam sudbina namece mnogo prepreka. Ja ne znam da li bih mogla da trpim da gledam svog decka sa drugom devojkom, divim ti se sine

Christopher: Ne trebas mi se diviti, volim Dulce i ne zelim da je izgubim zbog nekog ugovora i necije ambicije

Alexandra: I Dulce tebe mnogo voli sine, ni ona tebe nece pustiti da pobegnes, sad joos manje kad si medju 50 najlepsih Very Happy

Christopher: Very Happy

Christopher: Nadam se da nece

Christopher je zavrsio sa doruckom, cimnuo Dulce i otisao da se tusira.
Dulce je snimala nekoliko stvari kada joj je zazvonio telefon, jedan osmeh joj se nacrtao na licu. Kada je zavrsila sa snimanjem, uputila se na Televisin parking dok je slala Chrisu poruku.
Jedan automobil sa zatamljenim staklima se zaustavio ispred Dulce. Dulce se zabrinula. Zatim su se stakla na autu spustila.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyČet Sep 04, 2014 11:31 pm

**: Zdravo Smile -Dulce je uzdahnula, jako se bila uplasila-

Dulce: Uplasio si me bebe

Christopher: Oprosti ljubavi, ali ovo je najbolji nacin da izadjemo zajedno a da nas ne vide, pozajmio mi Peewe Razz

Dulce: Sledeci put me obavesti i necu se uplasiti Razz

Christopher: U redu, sledeci put cu te obavestiti

Christopher: Hajde, ulazi, odvescu te kuci -Dulce je ostavila mobilni i usla u auto. Kada je usla Chris ju je zagrlio i poljubili su se-

Put od Televisinog studija do Dulcine kuce je bio jako zanimljiv, Dulce je pricala sta je radila i Chris je njoj pricao sta je danas radio. Kada su stigli, ostali su jos malo u autu zagrljeni razgovarajuci.

Dulce: Znas cega sam se setila sad kada smo ovako....

Christopher: Cega

Dulce: Kada smo snimali "Rebelde" i trebali smo da snimamo zajedno, radili smo to ovako zagrljeni a nismo tad bili zajedno

Christopher: Nedostaje ti sve to, zar ne? -Christopher se nasmejao posmatrajuci je odozgo i videvsi je kako ga grli dok mu prica sve sto joj prolazi kroz glavu-

Dulce: Pa da..pre svega ljudi sa kojima sam radila, turneje, lose spavanje, jos losija ishrana, poljupci Diega i Roberte 3:) Wink

Christopher: Hahahahaha Very Happy

Dulce: Ne smej se bebe, volela sam kad Pedro kaze "Morate ponoviti, znam da ste umorni, ali morate da ulozite jos malo strasti u poljubac- Wink volela sam da ponavljam te poljupce

Christopher: Ja volim da ponavljam bilo sta ako radim to sa tobom Wink

Dulce: Nedostaje mi da te slusam ujutru kako pevas u sminkernici dok oblacis uniformu, sve to mi donosi mnogo uspomena bebe Sad

Christopher: Ali sada smo zajedno, i stvoricemo mnogo vise uspomena zajedno, i meni nedostaje da te cujem kako pevas dok se odmaramo da bi snimili sledecu scenu, ali to je bila jedna etapa koju smo proziveli nas sestoro i bila je to prelepa etapa. Ali ova koju zivimo nas dvoje zajedno...je jos uvek najlepsa malena Smile

Dulce: Rekla sam ti danas koliko mnogo te volim? Wink

Christopher: Da...ali nisi mi pokazala Wink

Christopher je uzeo Ducino lice i poljubio je. Malo kasnije Dulce je izasla iz auta, pozdravila se sa Chrisom i usla u kucu. Christopher se vratio svojoj, poljubio svoju mamu i otisao u dvoriste da zove Giljea.

Guillermo: Konacno me zoves Razz

Christopher: Kako si kralju?

Guillermo: Veoma dobro. Are you ready? Very Happy

Christopher: Very Happy Slede iznenadjenja

Guillermo: Ucker,napravicu te od zlata, fanovi traze jos iznenadjneja, jos slika i sad si jedan od 50 najlepsih, na vrhu si tatice Very Happy

Christopher: Dobro, sve to je zahvaljujuci podrsci koju mi daju fanovi Gilje, mislio sam da me nece podrzati i vidi koliko toga rade za mene...to je neverovatno

Guillermo: Pa da, ali moja majka uvek kaze da beres ono sto posadis. Ako si ti dobar prema svojim fanovima oni te podrzavaju a ti si uvek tu uz njih, to svi znamo

Christopher: Pa sa...stvarno mi je drago da sve ovo ide tako dobro. Znas li nesto o onome sto sam te pitao?

Guillermo: Aha...moze da se desi u Martu, ali jos uvek nije sigurno, a ovo drugo pratim, ne brini, sve je pd kontrolom

Christopher: Mnogo ti hvala, ne znam sta bih bez tebe Gilje

Guillermo: Nista Ucker, ne brini i kako je bilo sa Dulce?

Christopher: Jedan kavaljer ne prica o tome, moram da prekinem Gilje, hvala Razz

Guille: Neces mi nista reci, onda dobro...nadam se da ti ide sve jako dobro, do sutra tigre, nastavicemo tako Very Happy

Christopher: Cao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Sep 10, 2014 10:37 pm

49 epizoda : Kraj marketinga

Dulce i Christopher su nekoliko dana bili stalno zajedno dok ona ne ode u Televisin studio i on posle toga dodje po nju.

2/JANUAR/2009

Christopher je cekao u autu ispred Dulcine kuce kako bi je odveo u televisin studio. Dulce je izasla nekoliko trenutaka kasnije sa naocarima za sunce i osmehom od uva do uva videvsi da je njen decko ceka kao i prethodna dva dana. Dulce je usla u auto, pozdravila ga i odvezao ju je u studio kao i prethodna dva jutra. Stigli su u studio. Dul ga je poljubila i izasla iz auta kako bi otisla na snimanje. Dulce je za vreme pauza zvala Christophera, razgovarali su satima, svaki put kad su razgovarali zaboravljali bi na sve ostale.
Christopher je otisao po nju, kako je izasla ranije nego prethodna dva dana, otisli su da se prosetaju parkom i nakon toga otisli na veceru. Veceru su proveli izmedju poljubaca i mazenja. Chris ju je nakon vecere odveo kuci, pozdravili su se nekoliko puta, svaki put kada su bili zajedno nisu zeleli da se razdvoje.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Sep 10, 2014 11:53 pm

50 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg dana sve je bilo kao i obicno. Christopher je otisao po Dulce. Dul je te veceri imala zurku sa svojojm ekipom iz serije. Chris je sve vreme razgovarao telefonom, ona ga je gledala pokusavajuci da privuce njegovu paznju. Kada su stigli, Christopher ju je poljubio u celo, ona je izasla i otisla pomalo smorena zbog poljupca u celo i Christopherovog ponasanja. Christopher je okrenuo auto i otisao. Stigao je kuci i dalje razgovarajuci telefonom...
Dulce je zavrsila sa snimanjem ranije nego obicno i otisla kuci, bila je jako smorena zbog Chrisovog poljupca u celo. Pozdravila se sa celom ekipom i otisla na parking da saceka Chrisa kao i uvek.
Proslo je vise od pola sata i Dulce ga je jos uvek cekala. Dulce se naljutila i uzela svoj auto. Kada je stigla kuci, otisla je u svoju sobu. Ostavila je svoju tasnu preko kreveta i otisla da se tusira. Pre nego sto je usla u kupatilo mobilni je zazvonio, uzela ga je i bilo joj je cudno sto je broj sakriven.

Dulce: Halo?

**: Mozes da izadjes veceras ili si jako zauzeta sa svojom ekipom? Neutral

Dulce: Ovaj...ko je to?

**: Jedan prijatelj Razz

Dulce: Izvini ali ne razgovaram sa ljudima koje ne poznajem, uostalom, ne znam ko si...:O

**: Samo mi odgovori nesto...molim te Razz

Dulce: Sta hoces...

**: Veceras imas sta da radis, imas neku posetu, veceru, zurku...

Dulce: To vas se ne tice....

**: Molim te...

Dulce: Ne, nemam planove ali za...-spustili su slusalicu-

Istog trenutka neko je pokucao na vrata Dulcine sobe. Dul je ostavila mobilni na krevetu i otisla da otvori.

Dulce: (Ne znam kako da prevedem jer ne znam da li mse misli o coveku, da li mu je tako ime ili sta, tako da necu ni prevoditi to) Oso?...otkud ti ovde? Razz

El Oso: Koliko vremena ti treba da se sredis, nasminkas, ocesljas i sve te stvari koje rade zene?

Dulce: Ali...ne znam, oko 10 minuta mislim....

El Oso: Cekam te za...20 minuta dole, nemoj duze od toga, okej?

Dulce: Da gospodine! Razz -el oso je izasao iz sobe i sisao dole-

Nakon 20 minuta....

Dulce je sisla obucena u jednu lila haljinicu do kolena sa velikim dekolteom. Imala je uvijenu kosu i velike mindjuse. Njena mama joj je ponovila milion puta kako je prelepa. Dul je otvorila vrata i srela se sa el osom, on ju je dopratio do auta i otvorio joj vrata, pre nego sto je zatvorio vrata, zavezao joj je maramu oko ociju.
Nakon pola sata su stigli, el oso je izasao iz auta pazljivo, i rekao joj da za kad izbroji do 10 skine maramu. Nalazila se na prelepom mestu, na sred plaze, sa zapaljenim svecama oko jednog stola, bila je postavljena njena omiljena vecera. Dulce je skinula stikle i otisla do stola, bilo je njeno omiljeno jelo. Bio je sushi, egzoticna hrana koju je ona obozavala, njene omiljene tortilje iseckane na kockice...sve je bilo savrseno.

Dulce: Ovo je prelepo Wink -Dulce je videla jednu malenu crvenu kutijicu. Zazvonio je njen mobilni, ponovo je bio sakriven broj-

Dulce: Ko je?

**: Prelepa si veceras

Dulce se okrenula: Sa kim razgovaram?

**: Sa jednim prijateljem

Dulce: Gde si...

**: Gledam te, stvarno si prelepa

Dulce: Ne svidja mi se tvoja igrica...gde is? -Dulce je pocela da se plasi-

**: Veoma blizu, vise nego sto ti mislis...

Dulce: Odakle poznajes al osoa?

**: On je moj prijatelj, moj drug, moj saucesnik..

Dulce: Ti si napravio ovu veceru...

**: Da, od kad sam te prvi put video zaljubio sam se kao krete ni sad te imam ispred sebe, lepoto

Dulce: o.O >.<
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPet Sep 12, 2014 11:10 pm

51 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je i dalje hodala dok je sve vreme bila na vezi sa tom osobom.

Dulce: Gde si?

**: Okreni se. Razz

Dulce: Sta...? :O

**: Okreni se

Dulce se okrenula: Sta ces ti ovde? Neutral

**: Zeleo sam da te iznenadim

Dulce: Pablo, svako iznenadjenje koje dolazi od tebe je neprijatno. Ako nemas nista bolje da mi kazes, cao Neutral

Pablo: Ne, sacekaj...

Dulce: Sta hoces....

Pablo: Mozes li da podjes sa mnom, molim te?

Dulce: Vidi Pablo, ako sam dosla ovde to je zato sto sam mislila da je Chris iza svega ovoga, da sam znala da si ti...veruj mi da me ne bi video

Pablo: Molim te...podji samnom samo trenutak

Dulce: Vidi....

Pablo: Molim te, bice samo na sekund

Dulce: Ali brzo

Pablo je isao ispred, Dulce ga je pratila. Stigli su do jednog dela plaze gde se nalazila drvena ploca sa 4 svece na svakom uglu.

Pablo: Mozes li da stanes u sredinu molim te?

Dulce: U sredinu cega...? :O

Pablo: Table

Dulce ga je cudno pogledala i otisla na sredinu table. Pablo joj je mahnuo i otisao ostavljajuci je samu. Dulce je gledala kako odlazi dok su joj neke ruke prekrile oci.

**: Ja sam tvoj prijatelj sa telefona

Dulce: Odakle poznajes Pabla i el osoa?

**: Pabla poznajem jer ti je bio decko a osa jer mi je prijatelj, poznajem ga vec 4 godine

Dulce: Ti si pripremio sve ovo?

**: Da..zeleo sam da ti se izvinim jer sam ceo dan proveo na telefonu

Dulce: Bebe..? Very Happy

Christopher se priblizio njenom uvetu sapcuci: Bingo Razz

Dulce se okrenula. Zanemela je kada ga je videla, imao je belu kosulju, crnu kravatu.

Christopher: Izvini sto te nisam primecivao danas, ali...sve ovo se ne priprema samo

Dulce: Oprosteno ti je Wink -Dulce ga je povukla za kravatu i poljubila-

Christopher: Idemo da veceramo princezo Wink

Dulce: Idemo Wink -Christopher se priblizio njenom vratu i ona je pocrvenela-

Christopher: Pored toga sto si prelepa...-ponovo se priblizio njenom vratu-...mirises bozanstveno Wink

Dulce se priblizila njegovom vratu: I ti isto mirises veoma dobro Wink

Otisli su drzeci se za ruke do stola. Christopher joj je povukao stolicu kako bi sela. Kada je i on seo poceli su da veceraju izmedju poljubaca, milovanja i medjusobnog hranjenja. Kada su zavrsili sa vecerom nazdravili su sampanjcem. Christopher joj je dao kutijicu koja se nalazila ispod stola i rekao da otvori. Dulce je otvorila i ostala zapanjena, nikada nije videla nista lepse.

Dulce: Bebe...ovo te je sigurno kostalo bogatstvo :O

Christopher: Svo moje bogatstvo si ti Dul, i ako je na tebe potroseno, dobro je potroseno Wink

Dulce: Volim te Wink -Christopher je Dul stavio prsten-

Bio je to jedan prelep prsten od belog zlata sa nekoliko dijamantskih kamencica, kamencici su bili prelepi. Dulce ga je poljubila kada je zavrsio sa stavljanjem prstena, bila je najsrecnija zena na svetu.

Dulce: Cemu nazdravljamo? Wink -Christopher Christopher joj je napunio casu-

Christopher: Jer danas proslavljamo mesec dana kako smo zajedno Wink

Dulce: Mesec dana :O

Christopher: Pocecemo od nule, proslavicemo jer smo 21 decembra zapoceli nasu vezu van RBD-a, van turneja, bez skrivanja... Wink

Dulce: Znas da te volim vise...od svog zivota Wink

Christopher: Znam Wink

Nazdravili su i pili ukrstajuci rulke. Christopher i Dulce su nakon vecere prosetali plazom zagrljeni i posmatrali zvezde do ponoci. Bili su tako zaljubljeni da se svet mogao zavrsiti ovog trenutka jer su oni bili zajedno i zaljubljeniji nego ikad...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySub Sep 13, 2014 12:08 am

52 epizoda : Kraj marketinga

Noc je vec uveliko trajala, oko 2 posle ponoci, oni su setali plazom zagrljeni, krecuci se ka autu kako bi otisli kuci.

Dulce: Ovo vece je bilo preleo bebe Wink

Christopher: Znam, zeleo sam da se oduzim jer sam najsrecniji muskarac na svetu Wink

Dulce: I ti mene cini najsrecnijom....zenom na svetu Wink -Christopher ju je poljubio i jako zagrlio-

Christopher: Onda...zasto si onda tako tuzna ovih dana, gde je nestao onaj prelepi osmeh koji me je kupio odmah prvog dana

Dulce: On je sa svakim od vas, sa plavusom, sa Mai, sa pollitom, sa Ponchom i sa tobom

Christopher ju je pomilovao po kosi: Tuzna si jer ti nedostaju, zar ne?

Dulce: Da bebe, mnogo mi nedostaju, sve mi nedostaje, cak i prepiranje guere i Ponchita -nasmejala se-

Christopher: Ono vece kad si mi napravila iznenadjenje tako sto si se popela kroz moj prozor, bili su kod mene, samo ste falili Poncho i ti

Dulce: Znam...ali dobro, dosta, to me rastuzuje i razmazace mi se sminka, bolje mi reci sta je radio Pablo ovde

Christopher: Pronasao sam ga ovde, razgovarali smo i rekao mi je da si jako zaljubljena u mene i da ce nam on pomoci na koji god nacin, zato si ga videla

Dulce: :O Mogu da budem iskrena?

Christopher: Naravno ljubavi -Stigli su do mesta gde se nalazio auto, zastali su i pogledali se u oci-

Dulce: Ne verujem Pablu, znam da ce iskoristiti svaku priliku da nasteti i da se proslavi, ne veruj mu

Christopher ju je uhvatio za lice: Jedina kojoj verujem 100%...si ti Wink

Dulce: Obozavam te Wink -Poljubili su se i usli u automobile koji su ih odveli njihovim kucama-

Sledeceg dana se uopste nisu videli. Dulce je bila u televisinom studiju zajedno sa Pedrom pripremajci zabavu povodom premijere "Verano De Amor". Cela ekipa je pomagala u pripremi.
Kada je bilo vreme premijere, mesto je bilo prepuno paparaca. Dulce je pozirala i bila je prelepa na svim slikama, bila je srecna jer je ovo njen prvi projekat nakon Rebelde.  Cela ekipa se slikala, porodica u seriji, parovi....
Kada su zavrsili sa fotografisanjem, Dul se popela na binu kako bi otpevala pocetnu pesmu, pokazujuci i dokazujuci svoj talenat u svakom uglu bine, pevala je sa Charlijem, koji joj je bio muzicka podrska na svim koncertima. Ono sto Dulce nije znala bilo je to da ju je neko ko ju je voleo vise od svog zivota posmatrao, zapanjen videvsi toliko talenta i toliku lepotu spojene u jednoj osobi.
Dogadjaj se zavrsio jako kasno jer su spojili zurku cele ekipe i ostalo...

Sledeceg jutra, Dulce se probudila uz zvuk svog alarma, istusirala se, sredila se i ugledala jedan poklon preko svoje jakne. Dulce se nasmejala videvsi rukopis, i bez razmisljanja je procitala sta je pisalo na kartici i otvorila ga.

" Juce si bila najlepsa glumica svih novela koje su se ikad prikazivale. Nadam se da nikad neces izgubiti tu snagu dok pevas i nikad...nikad neces prestati da se smejes i saljes poljupce kao sinoc, jer cu onda morati da ti ih kradem ja. Seti se da smo mi 6 srca spojenih u jedno srce koje se zove "RBD"...Volim te Miranda"

Dulce se nasmejala zaljubljeno videvsi da je njen bebe taj koji je to napisao, brzo je otvorila poklon. Bio je crni kacket sa crvenim slovima. Chris je savrseno znao sta se Dul dopada i taj kacket...u taj kacket se zaljubila u Spaniji. Dulce je obukla svoju jaknu, stavila kacket i otisla na snimanje kao i svakog dana. Kada je stigla, nekoliko novinara ju je pitalo u vezi Anahine svadbe i njene veze sa Pablom Lajlom, odgovorila je na prvo pitanje ali na drugo ne.

Christopher je bio svuda po malo sa Giljermom, prekomponujuci pesme, sredjivajuci tekstove i ostalo kako bi njegov album izasao krajem februara kako je i najavljeno....
Dulce je snimala delove druge epizode, jedan ogroman osmeh se nacrtao na njenom licu kada je pogledala u svoju ruku i ugledala prsten koji joj je Chris poklonio.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyUto Sep 16, 2014 11:43 pm

53 epizoda : Kraj marketinga

Kada su zavrsili sa snimanjem Dulce je trazila kljuceve po torbi dok se kretala ka svom autu. Pronasla je kljuceve i otvorila vrata auta, neke ruke su joj prekrile oci.

**: Ko sam? Wink

Dulce: Um...mozda bebe u koga sam zaljubljena Wink

**: Bingo Wink -Dulce se okrenula i poljubila ga-

Christopher: Kako si princezo? -stavio joj je jedan pramen iza uva i pomilovao je po licu-

Dulce: Sada sam srecna Smile Hvala na kacketu, svideo mi se Very Happy

Christopher: Kupio sam ti u Madridu, skontao sam da si ga gledala sve vreme Razz

Dulce: Hvala ti puno bebe ali...zasto mi se nisi javio? :O

Christopher: Zato sto si se tusirala, usao sam, ostavio ovo i otisao Razz

Dulce: U redu...ali sledeci put me sacekaj

Christopher: Ok Wink -Chris je pogledao da li nekog ima i poljubio je-

Dulce: Ides negde bebe?

Christopher: Pa cekam Giljea koji je dosao ovde po neke stvari i onda idem

Dulce: Ja idem kuci jer sam jako umorna i sutra sam ovde opet jako rano

Christopher: Ja kad zavrsim isto idem kuci, da te zovem kad stignem?

Dulce: Ok, ali zovi me

Christopher: Obecavam ti Wink -Poljubili su se. Dulce je usla u auto i otisla-

Christopher se vratio u Televisin studio, kada je zavrsio sa Giljeom je otisao. Kada je stigao, pozvao je Dulce koja je upravo izlazila iz kupatila, spremna za spavanje. Kada je cula telefon da zvoni odmah se javila.

Dulce: Bebe..vec sam pomislila da me neces zvati Wink

Christopher: Sta pomisljas ljubavi, malo sam zakasnio ali ovde sam Wink

Dulce: Gde ovde? :O

Christopher: Ovaj....heheheheh

Dulce: Christopher...gde si? >.<
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyUto Sep 16, 2014 11:56 pm

Christopher: Kad si kupila tu tako seksi spavacicu ljubavi? 3:) -Dulce je brzo otvorila ormar i ostavila mobilni-

Dulce: Svinjo! sta trazis sakriven u mom ormaru?! Very Happy

Christopher: Tako se zahvaljuje za iznenadjenja? Razz

Dulce: Very Happy Izvini bebe, ali ti si jedna svinja -Chris je izasao iz ormara sa rukama sakrivenim iza ledja-

Christopher: Pa ako me ne poljubis necu ti dati tvoje iznenadjenje

Dulce: Iznenadjenje? Wink -Chris je potvrdio glavom. Dul ga je poljubila-

Christopher: Izvoli princezo Wink

Dulce: Sta je to? Very Happy

Christopher: Otvori ga malena

Dulce ga je izvadila iz kese i otvorila: Sa..savrseno je, cemu ovo? Wink Very Happy

Christopher: Znaci svidja ti se?

Dulce: Odusevljena sam, hvala puno bebe. Ali nije mi rodjendan ni nista, zasto...

Christopher: Jednostavno zato sto je cetvrtak i zato sto te volim Smile

Dulce ga je uhvatila za okovratnik majice i poljubila ga. Chris joj je poklonio sat lila boje sa srebrnim okvirom.

Christopher: Procitaj sta pise iza Very Happy

Dulce je okrenula sat i procitala, pisalo je: "Miranda i Luis. Pocetak naseg novog zivota...koji ce staviti tacku na sve lazi i ljudske nepravde ljubavlju"

Dulce: Ti si jedno savrsenstvo od coveka Smile

Christopher: Ne...samo sam jedan srecan covek jer imam najlepsu i najsavrseniju zenu pored sebe Smile -Christopher joj je stavio sat na ruku i poljubili su se-

Christopher: Idem, ostavicu te da se odmoris -Chris ju je ponovo poljubio-

Dulce: Hvala na poklonu bebe Smile

Christopher: Nista...ne brini, volim te

Dulce: Volim te, sutra se vidimo?

Christopher: Ja cu doci da te vidim u studio

Dulce: Ok, cao bebe

Christopher: Cao -poljubili su se-

Chris je odneo Dul do kreveta, pokrio je, poljubio u celo i otisao. Dulce je zaspala sa ogromnim osmehom na licu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Sep 17, 2014 12:20 am

54 epizoda : Kraj marketinga

Sledeceg dana Dulce se doterala i bila je prelepa jer su danas snimali najavu za "Verano de amor" na nekim programima i posle toga nekoliko epizoda.

Dul je na najavama nosila prsten koji je pokazivao njenu vecnu ljubav, taj mineral je bio znak vage, istog znaka kojeg je i Christopher...kakva slucajnost, ne? Razz

Christopher je kupio kartu kako bi isao u Los Andjeles sa Guillermom. Chris je otisao kod Giljea, neko vreme razgovarao sa njim, ostavio mu karte i otisao kuci.

Na putu do kuce je pozvao Dulce da vidi gde je i ako je zavrsila da je pokupi i pozdravi se sa njom. Dulcin telefon je bio iskljucen jer joj je ostalo jos nekoliko stvari da snimi za danas.
Chris je zastao pored cvecare i kupio buket cveca za Dul.

Dul je zavrsila jako kasno, kada je zavrsila, usla je u auto i otisla pravo kuci, pozdravila svoje i otisla u svoju sobu.
Christopher je pokucao na vrata njene kuce. Odmah su mu otvorili.

Christopher: Zdravo tasto Very Happy -sakrio je buket iza ledja-

Blanca: Dulce je upravo stigla, udji Very Happy

Christopher: Hvala Blanca -poljubio ju je dvaput i popeo se u Dulinu sobu-

Pokucao je na vrata pre nego sto je usao, jedan glas mu je dao dozvolu da udje. Usao je i zatvorio vrata, Dulce je bila u kupatilu skidajuci sminku. Chris je seo na krevet i cekao je da zavrsi.

Dulce: Bebe! Wink -Chris je ustao i sakrio buket-

Christopher: Zdravo princezo Wink -poljubili su se-

Dulce: Sta ti je bebe? vidim da si tuzan -seli su na krevet-

Christopher: Izvoli Smile -Chris joj je dao buket i Dul se nasmejala-

Dulce: Hvala bebe Smile -uhvatila ga je za lice i poljubila-

Christopher: Kupio sam tvoje omiljeno cvece Very Happy

Dulce: Hvala puno bebe, ali reci mi sta ti je, zasto si tuzan?

Christopher je uzdahnuo: Idem u Los Andjeles Sad

Dulce: Zasto...

Christopher: Moramo da vidimo neke stvari tamoi...

Dulce: I kad se vracas? Sad

Christopher: Ne znam, mozda za par nedelja Sad

Dulce: Bebe...za nekoliko nedelja se mozda vracamo u Vera Cruz Sad

Christopher: Znam ljubavi, zato sam ovakav, ali zvacemo se svaki dan, zar ne?

Dulce: Naravno bebe ali volela bih vise d ate vidim i da budem sa tobom

Christopher: Obecacu ti nesto

Dulce: Sta...Sad

Christopher: Pobecicu neki dan da budem sa tobom Smile

Dulce: Obecavas mi...Very Happy

Christopher: Kunem ti se...pobeci cu da budem sa tobom, iako ce me Gilje grditi Very Happy

Dulce: Ok...ali nedostajaces mi, mnogo Sad

Christopher: I ti meni...ali cucemo se i videcemo se, obecavam ti Smile

Dulce i Chris su se ljubili i grlili dugo pre nego sto Chris ode i ne vide se nekoliko nedelja...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Sep 17, 2014 12:42 am

55 epizoda : Kraj marketinga

Razdvojili su se. Chris je seo na krevet i stavio Dulce u svoje krilo.

Christopher: Dobro princezo..moram da idem

Dulce: Ok...zovi me kad stignes u Los Andjeles

Christopher: Hocu...ne brini -Chris je zagrlio Dulce oko struka a ona ga je milovala po kosi-

Dulce je ustala: Ispraticu te do vrata bebe

Christopher: Ne, pusti. Ti si vec u pidzami, ne brini.

Dulce: Ok...Sad

Christopher: Nemoj da si tuzna ljubavi, ne otezavaj mi, molim te -podigao joj je lice nezno uhvativsi je za bradu-

Dulce: Izvini Chris ali jako ces mi nedostajati

Christopher: I ti ces meni ali vec sam ti obecao da cu pobeci da budemo zajedno

Dulce: Zapamti sta si obecao Razz

Christopher: Necu zaboraviti, volim te malecka Razz

Dulce: I ja tebe volim bebe Smile -Poljubili su se i zagrlili-

Christopher je otvorio vrata: Cao Very Happy

Dulce mu je mahnula. On se nasmejao i otisao. Ona je sela na krevet i uzela buket koji joj je Chris poklonio. Christopher je izlazio iz kuce nakon sto se pozdravio sa svojim tastom i tastom. Pre nego sto je usao u auto pogledao je prema Dulcinoj sobi.
Sledeceg dana oko 6 ujutru Christopher se probudio, istusirao se, odneo kofere u auto i otisao. Dulce je cvrsto spavala, necije ruke su joj milovale lice i naslonile se na krevet kako bi joj bile blize. Christopher se naslonio na krevet od Dulce milovajuci joj lice i gledajuci je poslednji put pre nego sto ode. Ona je cvrsto spavala, svaki put kada bi je pomilovao osmeh bi se nacrtao na njenom licu. Osetivsi dodir njegove ruke Dulce je malo po malo otvarala oci.

Dulce: Be..-Chris je stavio prst na njene usne-

Christopher je saputao kako njegov tast i tasta ne bi skontali da je tu: Sh..ne govori nista. Samo zatvori oci i spavaj.

Dulce: Smile

Christopher: Dodji -Dulce se naslonila na Chrisove grudi-

Zatvorila je oci. Volela je da spava osecajuci njegovo disanje i slusajuci otkucaje njegovog srca. Christopher joj je milovao kosu nezno. Zabacio je glavu iza i naslonio je na krevet zatvarajuci oci i daje je milujuci po kosi. Oko pola 9 oboje su spavali zagrljeni. Chrisov telefon je poceo da vibrira. Christopher se naglo probudio osetivsi svoj telefon da vibrira. Polako se odvojio od Dulce da je ne bi probudio, kada je ustao, poljubio ju je u celo i otisao je ne praveci buku.
Guillermo nije prestajao da ga zove. Falilo je pola sata do njihovog leta. Christopher je dosao 10 minuta kasnije sa svojim koferima u rukama.

Guillermo: Konacno si dosao, uspavao si se ili sta? :O

Christopher: Pozdravljao sam se sa nekim, hajde idemo Sad

Guillermo: Idemo :O

Otisli su u salu da cekaju let.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyNed Sep 21, 2014 3:58 pm

56 epizoda : Kraj marketinga

Dulce se probudila jako kasno, srecom danas je imala snimanje kasnije. Bila je tuzna zato sto mozda nece provesti dan zaljubljenih sa Christopherom. On je stigao u Los Andjeles. Gilje i on su izabrali sobe i svako je otisao u svoju da se odmori.
Christopher je uzeo svoj laptop, proverio poruke i pogledao da li ima nekih novosti. Video je temu Dulce i Pablo na stranici od Dul na univisionu. Video je bio od tog dana... Dulce i Pablo su bili zagrljeni, ljubili su se i Pablo je platio kafu od Dul. Christopher u tom trenutku nije znao da li Dulce glumi taj zaljubljeni osmeh, da li je to vestacki osmeh ili je to stvarno osecala...obuzeli su ga trnci, i nije mogao a da se ne oseti samim...
Dulce je bila u svojoj sobi razmisljajuci o tome sto se danas dogodilo sa Pablom...nije se osecala tako lose kao sto je mislila, bila je zbunjena. Na nekoliko trenutaka je zaboravila na Christophera i samo je razmisljala o Pablu... Kada je bila sa Chrisom mrzela je Pabla, ali danas je Pablo bio jako dobar prema njoj i svaki put kad bi ga videla postajala bi nervozna kao sto joj se pre desavalo samo sa Chrisom...

Dulce je Christopheru poslala sms "Moramo da razgovaramo...".

Christopher joj je odgovorio direktno i jasno "Nema potrebe, vec sam video snimak"

Chris je cuo kako neko kuca, ostavio je mobilni na sto i otisao da otvori.

Guillermo: Zdravo Chris, vec si se raspakovao?

Christopher: Ne..idemo nesto da pojedemo

Guillermo: Da. Da ti ponesem telefon?

Christopher je otisao u kupatilo nesto da uzme: Da, molim te -Guille je uzeo telefon i video poruku koju je Chris poslao Dulce, onda je procitao i onu koju je ona njemu poslala-

Christopher: Idemo?

Guille: Posvadjao si se sa Dulce? :O

Christopher: Ne...zasto?

Guillermo: Procitao sam tvoju poruku i izgledalo mi je da si ljut

Christopher: Mislis da sam bio previse strog...

Guillermo: Mozda...

Christopher: Video sam jedan video od Dul i Pabla i poslala mi je sms a ja sam joj rekao da to nije bitno jer ja znam da je to marketing, ali ne verujem da ona misli da sam ljut, zar ne?

Guillermo: Pozovi je...cekam te dole -Pozdravio ga je po ramenu i otisao-

Christopher je uzeo svoj telefon i pozvao Dulce...ali ona nije dizala slusalicu. Christopher joj je ostavio jednu glasovnu poruku i otisao sa Giljermom.
Dani su prolazili i priblizavao se dan zaljubljenih....Christopher se pozdravio sa Giljermom i otisao iz Los Andjelesa.

12/02/2009
Dulce se probudila rano kao i uvek...jako dugo nije pricala sa Christopherom. Istusirala se, spremila i otisla u televisin studio. Pre nego je stigla u studio, nazvala je Christophera, njegov telefon je bio iskljucen, odmah je pomislila da je verovatno sa Giljermom.
Dulce je sve vreme bila uz Christophera tokom svog ovog vremena, bila je malo smorena zbog Christopherovog odgovora preko telefona, ona je zelela sve da mu objasni ali izgleda da on to nije shvatio na isti nacin.
Dulce se na pocetku jeste osecala cudno kada je bila sa Pablom ali je kasnije shvatila da je Pablo samo imitirao Christophera. Sledeceg dana, 13-og februara, Dulce je kao i svakog dana zvala Christophera da mu objasni ono oko videa...ali on nije davao znake zivota.
Zavrsila je sa snimanjem i otisla kuci jako umorna....kada je stigla kuci zatekla je jedno ogromno iznenadjenje.

Dulce: :O
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyNed Sep 21, 2014 4:20 pm

57 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: :O

Blanca: Dulce, zar ga neces pozdraviti

Dulce: Ostavi nas same mama...molim te

Blanca: Da..hvala sto si dosao, nadam se da ces resiti nesto -Blanka je otisla i zatvorila vrata dnevne sobe-

Dulce: Sad...sedi molim te

**: Ne, imam rezervisan sto u tajlandskom restoranu, naravno...ako imas druge planove, necu ti oduzimati vreme

Dulce: Nemam druge planove ali sam jako umorna...

**: Ah...ok, ne brini, razgovaracemo drugom prilikom -Otisao je ka vratima i otvorio ih-

Dulce: Chris cekaj -Christopher je zatvorio vrata i pogledao je-

Dulce: Sacekaj me 15 minuta, necu kasniti

Christopher: Hvala -Dulce je otvorila vrata i nasmejala se-

20 minuta kasnije Dulce je sisla. Otisli su u tajlandski restoran i vecerali su. Vecerali su razgovarajuci o svemu osim o onome o cemu su trebali. Kada su zavrsili sa vecerom Chris je dotakao tu temu.

Christopher: Voleo bih da razgovaramo o videu

Dulce: Ljut si...Sad

Christopher: Ne, ne, ne....zato sam dosao, poslao sam ti poruku

Dulce: Da...izgledalo je kao da si ljut

Christopher: Ne, nisam bio ljut, samo sam zeleo da znas da nije nista, da nisam ljut

Dulce: Chris...

Christopher: Dulce, ne zelim da te izgubim, necu dopustiti da nas bilo koji kreten rastavi, znam da si ponekad zbunjena jer biti stalno sa "deckom" pred celim svetom moze da te poremeti malo, ja to razumem jer tako smo ti i ja stigli do ovde.

Dulce: Ne znam sta mi se desava Chris. Kada sam sa tobom, pomeris mi sve, volela bih da ostanem sa tobom tako zauvek, ali u poslednje vreme Pablo me jako zbunjuje, i ne zelim da te povredim, mene bas briga sta se sa njim desava, ali ti meni mnogo znacis i ne zelim da te povredim...

Christopher: Necu te kriviti, ako treba otici cu da bi razmislila, i necu se vracati dok ne budes bila sigurna u svoja osecanja.

Dulce: Chris ali...

Christopher: Obecavam ti da me neces videti dok ne budes bila sigurna u svoja osecanja. Mozes izlazitii sa Pablom, sa bilo kim, ja ti obecavam da cu otici i neces znati nista o meni

Dulce: Ne zelim samo da te vidim, zelim da provedes ceo dan sa mnom, zelim da ti i ja budemo zajedno dok nas smrt ne rastavi Smile

Christopher: Stvarno..Smile

Dulce: Kako si mislio da cu moci da prestanem da te vidjam godinu dana, mesec...kad ne mogu da izdrzim 2 dana da te ne vidim. Mozda sam nesto osetila prema Pablu ali ti si u meni, ne zelim da odes na neko vreme, zelim da budes sa mnom.

Christopher: Da nas ne gledaju sad bih te ljubio Wink

Dulce: Wink

Christopher: Ima nekoliko paparaca na vratima, idemo pre nego sto shvate da smo to mi i Pedro me posle kritikuje

Dulce: Hvala ti sto si uvek uz mene Smile

Christopher: Volim te Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPon Sep 22, 2014 1:33 pm

58 epizoda : Kraj marketinga

Izasli su odvojeno. Nazalost, ono sto je rekao Christopher se ostvarilo, novinari su ih uhvatili zajedno u restoranu i svi mediji su govorili o tome. Vec su poceli da govore da je veza izmedju Dulce i Pabla lazna da bi se Pablo proslavio. Dulce je za dan zaljubljenih, zbog privatnih stvari otisla iz Df-a.
Christopher se probudio rano, doruckovao, istusirao se i otisao kod Dulce da bi joj dao poklon za dan zaljubljenih. Christopher je otisao kuci razocaran jer je Dulce otisla iz Df-a a nije ga obavestila. Otisao je kuci, spakovao stvari i otisao na aerodrom na let za Los Andjeles. Sve vreme u toku leta je razmisljao o Dulcinim recima da oseca nesto prema Pablu.

Flash Back**

Dulce: Ne znam sta mi se desava Chris. Kada sam sa tobom, pomeris mi sve, volela bih da ostanem sa tobom tako zauvek, ali u poslednje vreme Pablo me jako zbunjuje, i ne zelim da te povredim, mene bas briga sta se sa njim desava, ali ti meni mnogo znacis i ne zelim da te povredim...

Christopher: ...znam da si ponekad zbunjena jer biti stalno sa "deckom" pred celim svetom moze da te poremeti malo, ja to razumem jer tako smo ti i ja stigli do ovde.

Kraj Flash Back-a**

Christopher razmisljajuci: Sta ako me jednom posalje dodjavola jer ovo sto oseca prema Pablu poraste?...i zasto je nestala sada kada smo sve razjasnili, svaki put mi je sve teze da budem sa njom, ja idem u Los Andjeles a ona je van Df-a sa Bog zna kim Sad

Christopher je stigao u Los Andjeles nekoliko sati kasnije, otisao je direktno u hotel, smestio se u sobu, i otisao da razgovara sa Giljeom da mu isprica kako mu je bilo. Giljermo je bio u holu hotela razgovarajuci sa jednom prelepom devojkom.

Guillermo: Pa to je sve sto mi je rekao...ne znam zasto te toliko zanima posle svega sto si uradila sto ga je povredilo. Neutral

¿?: Guillermo znam, zato sam ovde. Vec ti je nesto on ispricao?

Guillermo: Da, razgovarao sam sa njim, ne znam kako si mogla to da mu kazes Dulce Maria, kako mozes da mu kazes da osecas nesto prema Pablu, luda si, izgubices ga zauvek Dulce...

Dulce: To je poslednje sto zelim Gilje. Ali ne zelim da ga lazem, meni se ne svidja Pablo, ne osecam nista prema njemu, ali vise mi ne smeta kao ranije Gilje, to sam zelela da kazem Christopheru.

Guillermo: Christopher se jako promenio, vise nije decko koji se uvek smeje svemu i uvek se sali Dulce, postao je ogorcen zbog tolikih novosti o tebi i Pablu.... Neutral

Dulce: Sad

Guillermo: Veoma je dobro to sto ga volis, ako ga stvarno volis, ali ja ne bih mogao da ulozim tako veliki napor da gledam svoju devojku kako govori da je sa drugim deckom i da ih gledam kako se ljube na televiziji, i da me posle toga ona ljubi kao da nije nista, kao da je sve savrseno..umaras ga Dul, umaras ga svojim menjanjem raspolozenja jer svi znamo da ih ima dosta, sa svojim nesigurnostima i iako ti on nista ne govori, on se oseca nistavno pored tebe jer veruje da ne moze da te usreci, po ceo dan se grize, i lomi glavu razmisljajuci kako bi bilo da se vasa veza zavrsila 21 u Madridu, da li bi oboje bili srecniji odvojeno...ponekad se pokaje sto te je poljubio u Madridu, Dulce, gubis ga i kad to budes shvatila pokajaces se sto se nisi borila za njega, i sto se nisi predala 100% njemu kao sto on pokusava tebi

Dulce: Sad

Guillermo: Ako zelis da ga vidis on je u sobi 258, odi na neko vreme iz njegovog zivota i vrati se kad budes bila sigurna sta osecas, ali nemoj da se igras sa osecanjima jer ljubav vaseg zivota moze da bude na drugom mestu ili ispred vaseg nosa ali mozete da je izgubite zbog zbunjenosti -Guillermo je otisao i ostavio Dulce da razmislja o svemu sto joj je rekao-

Dulce: Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPon Sep 22, 2014 2:41 pm

59 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je obrisala suze i otisla u Christopherovu sobu. Podigla je ruku kako bi pokucala na vrata...

Flash Back**

Guillermo: Veoma je dobro to sto ga volis, ako ga stvarno volis, ali ja ne bih mogao da ulozim tako veliki napor da gledam svoju devojku kako govori da je sa drugim deckom i da ih gledam kako se ljube na televiziji, i da me posle toga ona ljubi kao da nije nista, kao da je sve savrseno..umaras ga Dul, umaras ga svojim menjanjem raspolozenja jer svi znamo da ih ima dosta, sa svojim nesigurnostima i iako ti on nista ne govori, on se oseca nistavno pored tebe jer veruje da ne moze da te usreci, po ceo dan se grize, i lomi glavu razmisljajuci kako bi bilo da se vasa veza zavrsila 21 u Madridu, da li bi oboje bili srecniji odvojeno...ponekad se pokaje sto te je poljubio u Madridu, Dulce, gubis ga i kad to budes shvatila pokajaces se sto se nisi borila za njega, i sto se nisi predala 100% njemu kao sto on pokusava tebi
Guillermo: Ako zelis da ga vidis on je u sobi 258, odi na neko vreme iz njegovog zivota i vrati se kad budes bila sigurna sta osecas, ali nemoj da se igras sa osecanjima jer ljubav vaseg zivota moze da bude na drugom mestu ili ispred vaseg nosa ali mozete da je izgubite zbog zbunjenosti
...odi na neko vreme iz njegovog zivota na neko vreme...

Kraj Flash Back-a**

Dulcina ruka je bila na vratima dok su joj oci bile pune bola cuvsi Christopherova osecanja iz Giljeovih usta. Obrisala je oci i pokucala na vrata.

Christopher je gledao neke papire kada je cuo kako neko kuca. Brzo je ustao i otvorio vrata.

Christopher: Dulce otkud ti ovde? :O

Dulce: Moramo da razgovaramo, mogu da udjem? Sad -Christopher je potvrdio glavom-

Christopher je zatvorio vrata i oboje su usli gledajuci se u oci.

Christopher: O cemu zelis da razgovaramo...

Dulce: O onome sto si mi rekao u Meksiku...Sad -Njene oci su se zamutile, Chris je podigao glavu setivsi se onoga sto je rekao-

Dulce: Mislim da je najbolje da raskinemo na neko vreme Christopher...Sad

Christopher: Ali zasto Dul..

Dulce: Zato sto mi je danas neko otvorio oci i shvatila sam da te ne cinim srecnim,...da vise nisi isti kao i ranije, , da si se promenio zbog mene Chris...Sad

Christopher: Da, promenio sam se Dul, ali na bolje, zbog tebe sam sazreo, zahvaljujuci tebi znam kako da volim samo jednu osobu i da joj budem veran...

Dulce: Ne Christopher, umaram te, postajes ogorcen malo po malo...vise nisi isti, vise nisi isti Christopher koji se igrao sa ostalima, koji je uvek imao osmeh u teskim trenucima...tog Christophera sam ubila ja zbog toliko nesigurnosti, zbog toliko svadja izmedju nas dvoje. Taj Christopher u kog sam se zaljubila, taj bebe koji je uvek nasmejan, koji se uvek igrao sa svima, sve oraspolozi, ubila sam ga...

Christopher: Nije tako Dul, ja sam isti kao i uvek

Dulce: Ne Chris, sad si ti taj koga treba neko da oraspolozi, ti si taj kome treba osmeh i podrska da bi nastavio dalje...mislim da je najbolje da raskinemo...iako...-Dulce nije mogla da zaustavi suze- :'(

Christopher: Dul...Sad

Dulce: Iako je tolika ljubav koju osecamo -Dulce je disala duboko da joj ne bi drhtao glas-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPon Sep 22, 2014 4:10 pm

Christopher: Molim te Dul...ne radi to :'(

Dulce: Mislim da bi bilo bolje da me nikad nisi poljubio u Madridu, da smo ti i ja zavrsili posle prve svadje koju smo imali, mozda bi tada bili srecniji iako smo razdvojeni...:'(

Christopher se ugrizao za jezik: Nekad si me volela, stvarno si me volela nekad....Sad :'( -Christopher je ulagao velike napore da suze koje je imao u ocima ne padnu-

Dulce je pogledala na drugu stranu i cutala, pokusavajuci da se ne srusi ispred njega: Ti si bio prvi muskarac u mom zivotu Christopher, ti si jedini muskarac koji je imao moje telo i moju dusu, ne postoji nista svetije jednoj zeni od njene nevinosti. Ja se potpuno predajem jednom muskarcu samo kada ga volim vise od zivota a ti....-podigla je pogled pustajuci da joj se suze spuste niz obraze-...ti si i bices uvek jedini covek u mom zivotu

Christopher :'( Sad

Christopher je obrisao lice: Molim te Dul, ne radoi mi ovo, preklinjem te, ne mogu da zamislim svoj zivot bez tebe...ti si meni sve :'( Sad

Dulce: Mo...molim te....-glas joj je drhtao- ne otezavaj mi, molim te...:'( ...patim ostavljajuci ono sto najvise volim Sad

Christopher: Ne radi to...:'(

Dulce: Kada prodjem kroz ova vrata...-skoro nije mogla ni da govori, bila je na korak da se srusi- ...i i stignem u Meksiko, plakacu kao sto nikad nisam plakala ni zbog koga....preklinjem te, da....da mi ne otezavas, ne placi zbog osobe koja nije vredna toga...:'( -Dulce se okrenula kako bi posla. Christopher je dotrcao i stao ispred vrata kako joj ne bi dozvolio da ode-

Dulce: Chris..molim te...:'(

Christopher: Molim te...ne idi...ne ostavljaj me...:'(
-Dulce ga je pomilovala po licu nezno brisuci mu suze dok je osecala njegov miris i mekocu njegove koze-

Dulce: Bolje je da ostavimo sve...dok se volimo...nego kad sve sto osecamo umre zbog ljutnje :'( Sad

Christopher je obrisao lice: Ali to se nikad nece desiti Dulce Sad

Dulce je pokusala da se nasmeje: Kad ti odes u Evropu, Aziju, Ameriku na turneju sa svojim albumom a ja ostanem u Df-u ili Vera Cruzu....imacemo vise svadja i rasprava...i tad ce isto ovo sto nas sad ubija iznutra prestati da postoji i pretvorice se u mrznju i prezir...a ne zelim da se ovo nase zavrsi na taj nacin... Sad :'(

Dulce: Zbogom Christopher...-ugrizla se za usnu i spustila pogled- Sad

Christopher je uzdahnuo i takodje spustio pogled: Ne unistavaj me ovako...preklinjem te... Sad

Dulce je pogledala u plafon i zatvorila jako oci, i sa isprekidanim glasom jedva govoreci rekla: Molim te...Sad -Christopher se pomerio ostavljajuci Dul dovoljno prostora da prodje-

Dulce je otvorila vrata, Christopher se naslonio ledjima na jednu od stolica dok je razmisljao o svemu sta mu se desava placuci u tisini kao malo dete.

Dulce: Zbogom maleni...:'( Sad -Dulce je duboko uzdahnula zatvorivsi vrata-

Kada su se vrata zatvorila, Dulce se srusila placuci u tisini dok je slusala Christopherove jecaje sto ju je jos vise zabolelo...
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPon Sep 22, 2014 4:32 pm

60 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je stigla u Df uvece. Stigla je kuci u pola 9, dosla je unistena psihicki i fizicki, ali ono sto ju je najvise bolelo bilo je to sto je izgubila ljubav svog zivota.
Otisla je direktno u televisin studio kako bi snimila epizode za "Verano de Amor". Tamo se nasla sa celom ekipom ukljucujuci i Pabla. Kao i uvek izasli su drzeci se za ruke po zavrsetku snimanja onoga sto je ostalo za 14-ti februar...

4 dana kasnije...(18/Februar/2009)

Christopher je sedeo na fotelji u sobi hotela, svi prozori su bili zatvoreni, i roletne spustene, uopste nije bilo svetla... Drzao je casu viskija u ruci, sedeo je izgubljen u fotelji, izgubljen u svojim mislima, sa ocima crvenim od tolikog plakanja...

Flash Black**

Dulce: Zato sto mi je danas neko otvorio oci i shvatila sam da te ne cinim srecnim,...da vise nisi isti kao i ranije, , da si se promenio zbog mene Chris

Dulce: Ne Christopher, umaram te, postajes ogorcen malo po malo...vise nisi isti, vise nisi isti Christopher koji se igrao sa ostalima, koji je uvek imao osmeh u teskim trenucima...tog Christophera sam ubila ja zbog toliko nesigurnosti, zbog toliko svadja izmedju nas dvoje. Taj Christopher u kog sam se zaljubila, taj bebe koji je uvek nasmejan, koji se uvek igrao sa svima, sve oraspolozi, ubila sam ga...

Kraj Flash Back-a**

Chris je popio gutljaj iz svoje case, nekoliko suza su ponovo izasle iz njegovih ociju isto kao i prethodna 4 dana, svaki put kada bi se prisecao nje, njenih ociju, njenog osmeha i tih reci koje su ga previse bolele.
Lupanje na vratima ga je povratilo iz njegovih misli....Christopher je jako zatvorio oci, udahnuo duboko i nije odgovarao.

Guillermo: Ucker, ja sam Guillermo, otvori mi, molim te -Christopher je gledao u vrata ne odgovarajuci i uzeo jos jedan gutljaj-

Guillermo: Christophere, vec 4 dana si tu zatvoren, razboleces se, otvori mi, molim te, uradi to zbog svojih fanova, ne samo zbog mene...

Christopher je bio pijan: Ako te brine moja higijena, ne brini jutros sam se kupao -ponovo je ispio-

Guillermo: Christophere, otvori mi, tvoji fanovi ocekuju da te vide punog zivota 3 Marta, molim te...-Christopher mu je otvorio vrata, naslonio se na njih dok je ispijao svoj viski. Bio je neobrijan (ta brada koju obozavamo kad je ima Wink )

Guillermo: Bazdis na alkohol Christophere -Giljermo je usao, podigao roletne i otvorio prozor kako bi protrio prostoriju. Christopher je zatvorio vrata-

Guillermo: Sta se desava? Zasto si ovakav... Neutral -Christopher je bacio casu na pod i pao na kolena placuci-

Christopher: Otisao mi je zivot...:'( -Prekrio je rukama lice-

Guillermo: Boli me da te gledam takvog Christophere, sta ti se desava...Neutral

Christopher: :'(

Christopher: Patim Giljermo! :'(
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPon Sep 22, 2014 4:54 pm

61 epizoda : Kraj marketinga

Guillermo: Christophere, sta ti se desilo -Guillermo je kleknuo ispred Christophera-

Christopher je imao isprekidan i jako pijan glas: Dulce me je ostavila...:'(

Guillermo: Na kraju me je poslusala? :O -Christopher je podigao glavu i njegova faca se promenila-

Christopher: Sta...sta si rekoa? Neutral -Christopher je obrisao lice i ustao-

Guillermo ga je pogledao i ustao: Pa razgovarao sam sa njom...

Christopher: Sta si rekao Giljermo? Neutral

Guillermo: Rekao sam joj da te umara sva ta igra sa njom i Pablom...i da si drugaciji, da se ne smejes, da nisi vise isti...

Flash Black**

Dulce: Zato sto mi je danas neko otvorio oci i shvatila sam da te ne cinim srecnim,...da vise nisi isti kao i ranije, , da si se promenio zbog mene Chris

Dulce: Ne Christopher, umaram te, postajes ogorcen malo po malo...vise nisi isti, vise nisi isti Christopher koji se igrao sa ostalima, koji je uvek imao osmeh u teskim trenucima...tog Christophera sam ubila ja zbog toliko nesigurnosti, zbog toliko svadja izmedju nas dvoje. Taj Christopher u kog sam se zaljubila, taj bebe koji je uvek nasmejan, koji se uvek igrao sa svima, sve oraspolozi, ubila sam ga...

Dulce: Mislim da bi bilo bolje da me nikad nisi poljubio u Madridu, da smo ti i ja zavrsili posle prve svadje koju smo imali...

Kraj Flash Back-a**

Bes je obuzeo citavo Christopherovo telo...

Guillermo: Rekao sam joj da bi bilo bolje da je nisi poljubio u Madridu jer ti je to donelo mnogo problema...

Christopher: Zasto si morao da mi se mesas u zivot! :@

Guillermo: Zato sto si mi prijatelj, umires svaki put kad je vidis sa onim...Neutral

Christopher: Ti si kreten koji joj je rekao sve to, ti si taj koji joj je "otvorio oci" zar ne? :@

Guillermo: Uradio sam to za tvoje dobro, ta devojka ti ne donosi samo probleme, pogledaj se, vidi kako si, unisten si....Neutral

Christopher: Sta ti znas sta je dobro za mene...mogao si bar da me pitas da li se slazem sa tim. Ja je volim Guillermo Rosas. Ona je jedina koja mi izmami osmeh u najtezim trenucima, razumes to?! :@

Guillermo: Znas sta..ja sam to uradio kao tvoj prijatelj....i ako te ona voli toliko kao sto kaze, zasto te je ostavila! ...zasto se nije borila za tebe umesto sto ti je to rekla kad te je videla! :@

Christopher je zacutao: Ostavi me samog...Sad

Guillermo je stavio Christopheru ruku na rame: Prijatelju, da te ona voli, ne bi ti rekla nista, borila bi se za tebe ne slusajuci ono sto sam joj ja rekao, ako je to uradila bilo je zbog necega Neutral

Christopher je spustio glavu i palo je nekoliko suza: Ostavi me samog...:'(

Guillermo: Kako hoces...-Christopher je skinuo njegovu ruku sa svog ramena, okrecuci mu ledja-

Guillermo je otisao ostavljajuci Christophera samog da razmislja o svemu sto mu je rekao.

Dulce je bila u studiu, snimajuci...bila je u sminkernici odmarajuci se na kratko. U rukama je drzala svoj telefon, gledajuci u Christopherovu sliku. Milovala ga je po licu vrhom svojih prstiju. Zatvorila je oci pustivsi suze da padaju.

Dulce: Nadam se da ces jednom moci da mi oprostis bebe...:'( -Poljubila je njegovo lice na slici i ponovo ga pomazila-

Christopher je sedeo na krevetu sa slikom RBD-a u rukama. Preklopio je onaj deo gde je bila Dul i pustio je da padne na krevet.

Christopher: Nadam se da cu jednog dana...moci da razumem zasto si poslusala Giljerma...Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyPon Sep 22, 2014 5:13 pm

62 epizoda : Kraj marketinga

Narednog dana, Christopher se istusirao, obrijao i otisao da razgovara sa Giljermom. Giljermo je doruckovao u kafeteriji hotela.

Christopher: Mozemo da razgovaramo? Neutral

Guillermo: Naravno, samo da platim i idemo u moju sobu -U Giljermovoj sobi obojica su seli na fotelje-

Guillermo: Reci...-Giljermo je prekrstio ruke. Christopher je skinuo naocare za sunce i stavio ih na glavu-

Christopher: Zelim...da ti se izvinim zato sto sam vikao juce Giljermo Neutral

Guillermo: Ne Christophere, imao si pravo, ja nisam trebao da se mesam u vase stvari...

Christopher: Ali bio si u pravu. Jedna je stvar to sto si joj rekao, a druga...-uzdahnuo je-...to sto je uradila Sad

Guillermo: Nema veze...

Christopher: Ti znas sta ona meni znaci, i to sto je uradila me je ubilo iznutra, zato sam se naljutio i vikao, oprosti mi Gilje Sad

Guillermo: Nema veze, da bi video da nisam ljut na tebe i da ti je oprosteno, sutra ces snimati jednu pesmu sa jednim od najboljih producenata na svetu Very Happy -Christopher je ustao-

Christopher: Hvala -pokusao da se nasmeje i otisao-

U Meksiku...

Dulce je snimala epizode za Verano De Amor. Imala je tolike podocnjake da joj je trebalo sat vremena da ih prekrije. Ovih nekoliko dana, od kad je raskinula sa Christopherom ona nije sklopila oci ni jednu noc.
Blanka, njena mama ju je dopratila do studia jer ju je celu noc slusala kako place, bolelo ju je videvsi svoju cerku takvu i zelela je da zna zasto je svake noci plakala.
Na jednoj od pauza Dulce je razgovarala sa Pedrom gledajuci neke stvari oko jedne epizode. Pedro je primetio da je zbog necega bila tuzna ali nije zeleo da je pita. Blanka ju je pozvala i Dulce je otisla do nje.

Dulce: Cao mama, sta ces ti ovde?

Blanca: Mozemo da razgovaramo...

Dulce: Naravno mama, dodji, idemo u sminkernicu da razgovaramo u miru -Otisle su u sminkernicu. Sele su i njena majka je bila potpuno jasna-

Blanca: Zasto si toliko tuzna u poslednje vreme kceri? Neutral

Dulce: Sad

Blanca: Primecuje ti se da imas tuzan pogled, i da si u svom svetu, svaku noc te cujem kako places...Sta ti se desava Dul, brines me.

Dulce: Nista mama...samo sam umorna, nista vise Sad -Dul je spustila pogled-

Blanca: Nesto je vezano za Christophera, zar ne? -Dul ju je pogledala i nije mogla da ne zaplace i glas joj je postao isprekidan-

Blanca: Znala sam, samo stvari koje imaju veze sa njim te cine ovakvom, sta se dogodilo sa njim?

Dulce: Vise nismo nista, odlucila sam da je bolje da oboje nastavimo sa svojim zivotima odvojeno :'( Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 7:38 pm

63 epizoda : Kraj marketinga

Blanka i Dul su ostale jos malo razgovarajuci i Dul joj je ispricala sve sto se dogodilo. Sledeceg dana Dulce se pozdravila sa svojom mamom zato sto je morala da se vrati u Vera Cruz kako bi nastavila sa snimanjem novele.
Christopher se probudio rano, doruckovao je, istusirao se i otisao da saceka producenta sa kojim ce snimati pesmu. Giljermo je video da je malo bolje raspolozen nego prethodnih nekoliko dana....tacnije 7 dana kako oboje nisu izlazili iz soba i plakali do iznemoglosti. Niko nije mogao da zamisli da se moze toliko patiti zbog ljubavi.
Dulce je stigla u Vera Cruz i zatvorila se u svoju sobu. Dulce i Pablo su odlucili da pokusaju ozbiljno isto kao i pred kamerama. Dulce je bila marioneta koju su vodili Pablo i njena mama, prihvatila je da izlazi sa Pablom nakon sto je razgovarala sa svojom mamom nekoliko dana ranije.
Christopher je snimao sa producentom i nije mogao a da ne razmislja o Dulce.

Christopher: Izvinite...Sad

Guillermo: Christopher...

Dulce je usla u svoju sobu i pustila da padne naslonjena na vrata....Svaka soba joj je vracala toliko osmeha, toliko milovanja i toliko poljubaca skrivenih od sveta...
Christopher je prolazio hodnicima studia u kome je snimao samo da me bi razmisljao o njoj....Svaka strofa bilo koje pesme mu je donosila milion secanja od njega i Dul koja su ga ubijala cineci da se oseca unistenim i bez snage....
Dulce je sela na krevet milovajuci prekrivace, te prekrivace u kojima se toliko puta izgubila sa Chrisom...
Chris je stigao u svoju sobu zakljucavajuci vrata i ukljucio tv kako bi skrenuo misli...pustio je da padne na krevet. Jedan poznat zvuk placa je ucinio da se Chris uspravi...
Dulce je uzela Chrisovu sliku i sela na lezaljku na terasi gledajuci taj osmeh koji joj je ulepsavao svaki dan kada ga vidi. Pomilovala ga je po licu na slici i pustila da par suza sklizi niz njene obraze...
Christopher je stojao ispred tv-a milujuci Mirandino lice...to lice koje je toliko puta drzao u rukama, lice sa kog je toliko puta brisao suze. Kleknuo je ispred tv-a i milovao Mirandino lice dok su neke reci prolazile njegovom glavom.

*Flash Back*

...Bice bolje...da nastavimo sa svojim zivotima...odvojeno..Sad
Da te ona stvarno voli toliko borila bi se za tebe a ne slusala sta joj ja govorim..
Uradicu sve sto je moguce da bi te Dulce ostavila kretenu..
Volim te maleni...Smile

*Kraj Flash Back-a*

Christopher je slustio glavu pustajuci da se sav bes i bol stope u suze...iste suze u kojima se Dulce gusila prisecajuci se da ga je izgubila svojom krivicom, zato sto se nije znala boriti za njega, zbog ljubavi koja je pojela ivot od oboje...
Niko nikada nije ni pomislio da ta ljubav koju su imali moze da im nanese toliko bola...da ih toliko obelezi.
Jedna ruka je milovala Dulcino rame pokusavajuci da je utesi..

Dulce: Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 8:04 pm

64 epizoda : Kraj marketinga

Dulce: Sad -Dulce je brzo obrisala lice i okrenula se-

Dulce: Zdravo Pedro, nisam cula kada si usao

Pedro: Normalno, plakala si kao kisa..Neutral

Dulce: Pa da...

Pedro: Ovih dana si jako tuzna i zbunila si me jer si prihvatila da stvarno budes sa Pablom. Sta se dogodilo sa Christopherom?

Dulce: A zasto mora da bude u vezi Christophera? Sad

Pedro: Jer je Christopher jedini zbog kog mozes da budes tako lose...tako da..reci mi

Dulce: Jednostavno sam shvatila da ga ne cinim srecnim i raskinuli smo...samo to

Pedro: A pitala si njega...da li ga cinis srecnim, ili si sama donela taj zakljucak? Neutral -Pedro je prekrstio ruke-

Dulce: Razgovarala sam sa Giljeom pre nego sto sam razgovarala sa Christopherom i on mi je rekao da od kad sam sa njim on je primetio kako je Christopher rasejan, vise nije isti... Sad

Pedro: Ali nisi ga pitala, zar ne? :O

Dulce je negirala glavom : Sad

Pedro: Tvoj decko se kupa u reci, trazio te je malopre -Pedro je okrenuo ledja i potisao-

Christopher je sedeo u cosku naslonjen na krevet, sa ispruzenim nogama i sa slikom RBD-a u rukama....njegove misli i njegov pogled su bili usmereni uvek ka istoj osobi. Malo kasnije je Giljermo pokucao na njegova vrata da ga obavesti da mora da se vrati u studio da nastavi sa snimanjem pesama sa producentom.
Giljermo je znao da je Christopheru jako lose, zato ga nije pritiskao i dao mu je vremena da se osmori i razbistri misli...na kraju krajeva, on je to izazvao razgovarajuci sa Dulce.
Dulce je pisala svojim fanovima i otisla malo da vozi bicikl kako bi skrenula misli od svega, da bi ocistila svoj um i prestala da razmislja na nekoliko sati pre nego sto se vrati na snimanje.
Christopher je zavrsio snimanje nekih stvari za danas uz Giljeovu i producentovu pomoc. Na kraju dana Christopher je imao bar jedan razlog da se smeje.
Javio se na svoj telefon koji je vibrirao: Halo...

**: Bebito!!!!

Christopher: Any!!!...kako si? kako mi je drago da mogu da razgovaram sa prijateljem Very Happy

Anahi: Dobro je da me prepoznajes bebe Razz Pa jako smo dobro, vec mi nedostaju tvoji udarci u glavu Razz

Christopher: Hahahaha, dobices ih na koncertu u Meksuku ako ga budemo imali Very Happy

Anahi: Nadam se da hocemo jer zelim da budemo ponovo zajedno nas sestoro Very Happy

Christopher: Razz

Anahi: I kako ti ide sa ardillitom? dobro, znajuci kakvi ste nevaljalci, sigurno uzivate u vasoj slobodi Very Happy

Christopher: Ona je pretpostavljam jako zaljubljena u svoj posao...Sad

Anahi: Uy...taj ton mi se uopste ne svidja, da cujem, zasto ste se sada posvadjali.. :O

Christopher: Zbog...svejedno je, vise nije bitno. Na kraju se udajes ili ne guera?

Anahi: Naravno da da...ali kada jos malo porastem Very Happy

Christopher: Very Happy

Anahi: Hahahah, pa da bebito, ali za neko vreme, jer sam pre nekoliko dana to demantovala, tako da cu cekati jos malo da bih se udala. Za sad mi ide odlicno sa Rodrigom.

Christopher: Bas mi je drago Any, drago mi je sto ti ide tako dobro Smile

Anahi: Pa vidim da izbegavas temu vezanu za chukz i tebe, tako da cu te pitati drugi put da bi izvukla vise informacija, jer mi moras reci

Christopher: Ok...Sad

Anahi: Dobro bebito, drago mi je sto smo popricali, moram da prekinem, stici ce mi ogroman racun Razz

Christopher: Ok hadita, razgovaracemo drugi put

Anahi: Cao...ljubim vas oboje

Christopher: Hvala...Sad

Christopher je spustio slusalicu i uzdahnuo....
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 8:18 pm

65 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je ustala jako rano kao i svakog jutra kako bi isla na snimanje. Na pauzi je otisla na plazu da se kupa sa Pablom, Gonzalom i nekoliko prijateljica.
Namazala je kremu za suncanje i legla na ledja suncajuci se.

Flash Back**

Dulce: Bebe...-Christopher je otvorio oci i seo pored nje na peskir gledajuci je-

Christopher: Reci malena

Dulce: Namazaces mi kremu?

Christopher: Ti meni nisi namazala :O

Dulce: Mojim te...-napravila je bebecu facu-

Christopher: U redu...

Christopher je ustao i kleknuo pored nje kako bi joj namazao kremu, Kada je zavrsio namazao joj je nos kremom.

Christopher: Very Happy

Dulce: Kakav si....-Dulce je pocela da ga juri-

Christopher je trcao po obali mora gledajuci unazad da li ga Dulce prati. Dulce je trcala za njim jako brzo. Chris je poceo da trci u krug kako bi ga Dulce uhvatila.

Christopher: Izvini, izvini, izvini Very Happy -I dalje je trcao-

Dulce: Christophere, stani :O -Christopher je stao i uhvatio Dulce oko struka npseci je u vodu-

Dulce: Ne...ne, pusti me bebe Very Happy

Christopher: Sad hoces e...Very Happy -Christopher ju je golicao rukom dok ju je nosio u rukama ka vodi-

Dulce: Molim te, spusti me...Very Happy

Christopher je stigao do vode: Tvoje zelje su za mene zapovest malena Very Happy -Bacio ju je u vodu-

Dulce je isplivala i skocila mu na ledja kako bi ga ukvasila. Skocila je na njega i gurnula ga u vodu.

Dulce: Very Happy

Christopher je isplivao na povrsinu: Ni na Ibizi ne mogu da te pobedim bebe Very Happy Wink

Dulce: Volim te Wink -Dulce mu je sela na kolena i poljubili su se-
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 8:24 pm

Kraj Flash Back-a**

Dulce je otvorila oci i videla kako joj Pablo maze kremu po sotmaku: Sta to radis Pablo?

Pablo: Mazem kremu svojoj devojci Very Happy

Dulce: Sad

U Los Andjelesu....***

Christopher se probudio, istusirao i sasao na dorucak.

Christopher: Dobro jutro Guille -zagrlili su se-

Guillermo: Dobro jutro, kako je danas?

Christopher: Bolje, bilo je i gorih dana Smile

Guillermo: Znam..Razz

Christopher: Guille, hvala sto si doveo Rihanninom producenta, stvarno, to ne rade svi prijatelji

Guillermo: To je moj nacin da ti se izvinim, jer si takav zbog mene

Christopher: Stvarno, ne brini vise, sve se desava sa razlogom -nasmejao se-

Guillermo: Dobro, imam jednu dobru vest Very Happy

Christopher: Koju...

Guillermo: Vracamo se u Meksiko! Very Happy

Christopher: Ne! Zato...Neutral

Guillermo: Jer cemo nastaviti da radimo u Meksiku

Christopher: U Meksiko ne mozemo da idemo zato sto...Sad

Guillermo: Ona je u Vera Cruzu, otisla je pre tri dana. Informisao sam se da se ne bi sudarili slucajno, ne brini

Christopher: Hvala...Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptySre Okt 22, 2014 8:57 pm

66 epizoda : Kraj marketinga

Te noci Christopher je trazio veceru u sobi i vecerao je gledajuci tv. Kada je zavrsio sa vecerom, pustio je muzicki program gde su pustali samo svetske zvezde i posto kako bi Any rekla..."Univerzum kuje plan" Video koji je isao nakon "Britney Spears" je bio "El regalo mas grande" od Tiziana Ferra, Anahi i Dulce Marie. Christopher nije mogao da veruje kakav je baksuz. Kada je bio sa njom i zeleo je da je vidi nigde nije izlazila a sad kad je odlucio da je zaboravi izlazila je cek i u supi.
Sledeceg dana Christopher i Giljermo su proveli dan u Los Andjelesu jer su se mnogo zadrzali na dodeli oskara. Uvece su otisli za Meksiko. Nisu obavestili ni fanove jer ce ostati samo nekoliko dana. Kada su stigli na aerodrom u Meksuku, pozdravili su se...

Guillermo: Dobro brate, vidimo se sutra Smile

Christopher: Bicu tacan Smile

Guillermo: Nadam se...pre nego sto zaboravim

Christopher: Reci

Guillermo: Imas gde da ostanes? :O

Christopher: Ovaj...da, mislim da da. Sutra cu zvati moju mamu i reci cu joj da mi posalje kljuceve d kuce u Meksuku i sve je reseno, ne brini

Guillermo: Ako nemas gde, ostani kod mene, makar na mom kaucu

Christopher: Ne brini Gilje, imam gde da ostanem, hvala u svakom slucaju, vidimo se sutra

Guillermo: Cao

Pozdravili su se i otisli svako na svoju stranu. Christopher je otisao pravo u stan koji je poklonio Dulce. Znao je da ce to biti besana noc jer ce biti toliko uspomena, ali bio mu je potreban krov nad glavom da provede noc.

Dulce se te veceri pripremala kako bi otisla na veceru sa Pablom i nekoliko kolega iz ekipe. Zabacila je kosu iza i obukla plavu haljinu sa roze salom

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 0041

Kada je zavrsila sa sredjivanjem, pogledala se u ogledalo kako bi popravila kosu pre nego sto izadje...kada se pogledala u ogledalo, videla je Christophera naslonjenog na vrata. Brzo se okrenula i videla da je to samo plod njene maste. Puls joj se usporio kada je shvatila da je sama u sobi i ponovo se osetila melanholicno jer nema Christophera.

Christopher je otvorio vrata Dulcinog stana i upalio svetlo. Ostavio je sve sto je doneo na krevet i otisao da se tusira, morao je da razbistri misli i da pobegne od secanja koje je ovaj stan donosio. Istusirao se i omotao peskir oko struka, pogledao se u ogledalo, lose je izgledao, primecivali su mu se podocnjaci od nespavanja...

U pola 11, Dulce je vec setala ulicama Vera Cruza drzeci Pabla za ruku, hodajuci izgubljena u vremenu i prostoru, razmisljajuci o Bog zna cemu. Svi su vecerali i razgovarali ignorisuci da li Dulce ucestvuje ili ne u razgovoru.
Dulce je izasla iz svog sveta cuvsi kako joj zvoni mobilni.

Dulce: Izvinite me na trenutak

Pablo: Naravno ljubavi -Dulce ga je pogledala cudno i izasla da razgovara van restorana-

Dulce: Halo

**: Ardillitaaaa

Dulce: Ponchis? :O

**: Kako to Ponchis, dobro, nisam bila na koncertima jer sam imala snimanja ali kakva slicnost sa Ponchisom, kako si losa Razz

Dulce: Moja May..!!! Very Happy

Maite: Sad kao, ne? :O

Dulce: Very Happy

Maite: Kako je Dulcesita?

Dulce: Gorko...Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyČet Okt 23, 2014 4:01 pm

67 epizoda : Kraj marketinga

Maite: Da, znam prijateljice...zvala me je Any i rekla mi je da je razgovarala sa Chrisom, sa bebeom i on je isto kao i ti

Dulce: Any je razgovarala sa Chrisom? -u njenim ocima se pojavio sjaj-

Maite: Da, razgovarala je sa njim ali nije joj nista rekao, samo da vise niste zajedno, kaze da joj je zvucao jako depresivno, ali zasto ste se ponovo posvadjali?

Dulce: Sad

Maite: Smiri se drugarice...reci meni i ako hoces ja cu reci plavusi

Dulce: Ok, u redu. Guillermo je ucinio da shvatim da Chrisa ne cinim srecnim, onda sam razmislila i raskinuli smo, mnogo me je bolelo da to uradim ali on nije bio srecan pored mene, mnogo se promenio otkad je sa mnom, vise nije bio onaj decko koji se po ceo dan salio...ja sam ga promenila May Sad

Maite: Pitala si ga da li je srecan pored tebe ili ne?

Dulce: Ne, ali...

Maite: Pa onda Dul...kako mozes govoriti i u njegovo ime. Ja te mnogo volim drugarice ali to je uvek bila tvoja velika mana, da radis ono sto ti drugi govore iako ne znas da li je ispravno ili ne. Mozda je Christopher bas bio srecan samo pored tebe, mozda je jedino sto ga je cinilo srecnim bilo to da bude sa tobom a ti si, zato sto si tvrdoglava, izvini ali jesi tvrdoglava, razbila tu vasu srecu jednim udarcem, ne mislis?

Dulce: Ne znam May, vise ne znam sta da mislim, vise ne znam sta da osecam, ne znam...

Maite: Izlazis sa onim Bambijem zar ne? :O

Dulce: Kako si ga nazvala? Very Happy

Maite: Hahahaha, da bambi, a nervira me, ne podnosim ga Very Happy

Dulce: Pa da, odlucila sam da izlazim sa Bambijem, bar da bih bila iskrena prema sebi i da bih prestala da lazem svoje fanove i publiku. Bar nesto u mom zivotu sad ima smisla, i stvarno je, ne?

Maite: Sve dok si ti srecna moja Dul, radi sta zelis. Samo...razgovaraj sa Chrisom i oboje cete znati sta mislite i izgladicete stvari, proveli ste ceo zivot sa sad smo zajedno, sad smo posvadjani, sad smo ponovo zajedno....promenite tu monotoniju i ici ce vam mnogo bolje.

Dulce: Hvala na savetu..ali nemam dovoljno snage da sednem i razgovaram sa njim ili ga pozovem telefonom jer znam da kad cujem njegovo disanje, puci cu Sad

Maite: Kako zelis drugarice, razgovaracemo drugi put

Dulce: Hvala ti na svemu Mai, uvek znas sta da mi kazes

Maite: Nema na cemu ardilla, cuvaj se

Dulce: Hocu Sad

Proslo je dva dana, i sve je bilo kao i obicno. Dulce se odvojila od svog mobilnog, sada je bila zalepljena za svoj kompijuter gledajuci poruke fanova.
Christopher je vec otisao svojoj kuci. Njegova mama Aleksandra, je otisla u Svedsku kako bi posetila Chrisove sestre i odnela je kljuc od kuce, zato je Chris morao da prespava u ulcinom stanu. Ta dva dana je Christopher radio sa Giljermom oko nekih stvari oko objavljivanja njegovog prvog solo albuma nakon RBD-a.

25/Februar/2009

Dulce se probudila, spremila i otisla da zamoli Pedra za jednu uslugu. Otisla je da ga trazi

Dulce: Dobro jutro Pedro. Mogu li da razgovaram sa tobom nasamo?

Pedro: Naravno Dul...

Gonzalo: Bas super malena, dodjes poslednja i vozikas ljude Razz

Dulce: Razz

Pedro: Odmah se vracam Gonzalo Very Happy

Gonzalo: Cao Pedro, cao mala Razz

Dulce: Cao kinezu! -Gonzalo je otisao-

Pedro: Sta si zelela Dulce?

Dulce: Pustices me da idem u Meksiko da sredim neke stvari. Ostavila sam kuci jako bitne stvari i potrebne su mi, odem odmah i vratim se danas...molim te!

Pedro: Ok, posto je jako rano, idi, pokupi sta imas i veceras da te vidim ovde, ako se nesto iskomplikuje, sutra ujutru privim letom dolazis, okej?

Dulce: Hvala Pedro Smile

Pedro: Idem da potrazim Gonzala, vidimo se

Dulce: Okis, hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 EmptyČet Okt 23, 2014 4:24 pm

68 epizoda : Kraj marketinga

Dulce je pokupila svoje stvari i otisla u Pedrovu kancelariju da pokupi avionsku kartu.
Christopher je bio u svom dvoristu pregledajuci papire o svom ugovoru i o ponudama koje je imao za svoj novi album.
U 12:48 Christopher je shvatio da je ostavio svoj mobilni u stanu od Dulce. Uzeo je svoju jaknu i otisao po mobilni.
Dulce je tek stigla sa aerodroma. Nije zelela da ide kuci tako rano. Odlucila je da ode u stan koji joj je Chris kupio. Christopher je poceo da trazi po kuhinji, sobi, kupatilu...i nigde nije mogao da nadje svoj mobilni. Otisao je na terasu da bi video da li ga je ostavio na stolu tamo. Dul je otvorila vrata svog stana, spustila kofer i upalila svatlo kako bi ostavila kljuceve i tasnu. Usla je u dnevnu sobu i sela na fotelju gledajuci tu sobu koja joj je donosila toliko uspomena.
Christopher je na kraju pronasao telefon, usao je u sobu i zatvorio vrata od terase. Uzeo je svoju jaknu sa kreveta i izasao iz sobe.

Christopher: Dulce? Sad -Dul se brzo okrenula-

Dulce: Christopher? Sad

Christopher: Izvini...znam da vise ne zelis da me vidis ali zaboravio sam mobilni ovde..idem Sad

Dulce: Chris...Chris cekaj Sad -Dul je ustala i priblizila mu se-

Christopher: Sad -Chris ju je pogledao i ona je spustila pogled-

Dulce: Mozemo..da razgovaramo? Sad

Christopher: Zao mi je...ne mogu, ne znam odakle izvlacim snagu da progovorim i jednu jedinu rec sa tobom, izvini...Sad

Dulce: Ne, ne brini, razumem te...-pokusala je da se nasmeje na silu- Sad

Christopher: Zbogom, drago mi je da si dobro...cao Sad -Pogledao ju je, pogledao je stan i otisao-

Dulce: Oprosti mi...:'( Sad -Vrata su se otvorila-

Christopher: Ne, nemam sta da ti oprostim Sad -Dulce je obrisala lice i pogledala ka vratima-

Dulce: Izvini, ne bih trebala da placem, ali me boli videti te takvog Sad

Christopher je zatvorio vrata: Takvog...unistenog, tesko ranjenog, praznog iznutra...Sad

Dulce je potvrdila glavom: Sad

Christopher: Ti si izabrala da me vidis ovakvog, ja nisam trazio da me ostavis -Christopher je cinio veliki napor da ne pukne pred njom-

Dulce: Zao mi je... Sad -glas joj je bio isprekidan-

Christopher: Ne resava se sve sa jednim zao mi je. Ja sam bio srecan sa tobom, bila si moj jedini motiv za osmeh ujutru, znas to? Sad

Dulce: Ja sam vec izabrala, oprosti mi Sad :'(

Christopher nije mogao a da ne zaplace: Jedino sto molim Boga, je...da stvarno budes srecna sa svojom odlukom, samo to trazim Sad

Christopher je pokusao da je pomiluje po licu. Dul je podigla pogled videvsi Chrisovu ruku na nekoliko milimetara od njene koze. On je odlucio da ode pre nego sto jos vise povredi oboje...Kada je Dul cula vrata, vise nije izdrzala i zaplakala je jako.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: El final del marketing ( 2 sezona )   El final del marketing ( 2 sezona ) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
El final del marketing ( 2 sezona )
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» El final del marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: