Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Na putu prema vječnosti <3

Ići dole 
AutorPoruka
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Na putu prema vječnosti <3 Empty
PočaljiNaslov: Na putu prema vječnosti <3   Na putu prema vječnosti <3 EmptySre Mar 24, 2010 9:56 am

On je imao sve..Utjecaj,moć,bogatstvo,žene...Sve što je poželio...No kad ga je jednog dana zadesila bolest i kad je saznao da će umrijeti,shvatio je da zapravo nije imao ništa.....Pogotovo ne..PRAVU LJUBAV!!!!!!!!!!!


Ona je odrasla u siromaštvu...Bila je dobra,poput anđela..Ipak,nikad se nije zaljubila....Nikad nije upoznala svog princa......I mislila je da i neće jer joj se život bliži kraju......Jer boluje od zloćudne bolesti.........


No,ljubav je iznenadna..Dogodi se kad najmanje očekujemo....Nekima u parku,nekima u kinu,neki svoju ljubav pronađu u susjednoj zgradi,a neki u dućanu.......A neki.....

NA PUTU PREMA VJEČNOSTI......
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Na putu prema vječnosti <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na putu prema vječnosti <3   Na putu prema vječnosti <3 EmptyPet Mar 26, 2010 11:10 am

Diego:Što je vama????Kako se usuđujete lagati mi???Ja nisam bolestan..Osjećam se odlično......
Doktor:Gospodine Casillas ,smirite se....Žao mi je ali pronašli smo vam tumor.......Evo,pogledajte nalaze da se uvjerite.....
Diego:Ne mogu vjerovati......Znate vi s kim imate posla??Ko sam ja?????Naći ću puno boljeg doktora,a ne vas,lažova...
Doktor:Sa mnom nećete tako razgovarati....Nemam vam razloga lagati ,pogotovo ne o nečem takvom..Žao mi je...Ostalo vam je još mjesec dana života...

Izjurio je van i zalupio vratima.....Nije htio vjerovati doktoru..Ali nešto ga je iznutra gušilo..Govorilo mu da je to istina....Otišao je do najbliže kavane i napio se......U alkoholu je pokušao naći spas...

Diego*:Nije moguće,meni Diegu Casillasu još mjesec dana????....Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......Konobar,račun,molim......


Uzeo je bocu i šetao gradom....Nije ni sam znao kud ide..Sve dok nije došao do neke napuštene ulice.....Došao je do odlagališta smeća i tamo legao.....San ga je brzo snašao......

Kraj odlagališta je bila ona..Plakala je.....

Roberta: Sad Sad
Diego: Sleep
Roberta:Tko je to??????-ugleda Diega-
Roberta:Gospodine,probudite se......Čujete me....Eiii.....O Bože moj..Spava ko beba.....Tako je lijep.......

.......
Polako je otvorio oči....Kraj njega bio je mali stolčić s vazom u kojoj je bilo cvijeće.....
Diego:Gdje sam???
Roberta:Dobar dan.....
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Na putu prema vječnosti <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na putu prema vječnosti <3   Na putu prema vječnosti <3 EmptyPet Mar 26, 2010 11:11 am

Diego:Što ja radim u ovoj rupi..I tko si ti???
Roberta:Ova rupa je moja kuća.....Ja sam Roberta Rey,živim ovdje sama....

Kad je pogledao u njene oči ,trnci su ga prošli tijelom....Bile su tako prekrasne ali i s druge strane vrlo tužne,kao da traže sreću....Odmah je požalio što je bio bezobrazan.....

Diego:Oprosti zbog ovog za kuću...Ja sam Diego Casillas...
Roberta:Nema veze,pa nisi pogriješio....Ovo je rupa..........I da,Diego,drago mi je...
Diego:Ajj glava me boli....A što ja radim ovdje?????
Roberta:Našla sam kako spavaš na smetlištu i dovela sam te ovamo......
Diego:Hvala...Živiš sama???
Roberta:Da,roditelji su mi prije dvije godne poginuli u nesreći...Otad živim sama ovdje....
Diego:Živiš bez ičega???
Roberta:Da,zapravo nemam nikoga osim same sebe.....Nakon što su moji poginuli oduzeli su nam kuću i ja odonda živim sama ovdje....Od svoje dvadesete...Sad imam 22.. s
Diego:Hhe,ko i ja.....Jooj,glava me bli užasno...Bolje da idem.....
Roberta:Ne možeš ići....Pričekaj,skuhat ću ti čaj..Nije da sam baš tako siromašna..Ponekad mi ljudi na ulici daju novce pa zaradim...Štedim,iako mi novac uskoro neće trebati...
Diego:Zašto????
Roberta:Nedavno sam se onesvjestila i neka me gospođa pronašla na ulici i odvela doktoru..Rekli su mi da imam uznapredovali rak i da.....

Ona je njemu pričala i pričala ali kad je ćuo da će uskoro umrijeti,sva mu se krv sledila...Tako mlada i lijepa djevojka....A onda mu se vratila slika doktora i nalaza...Od pijanstva je zaboravio da je bolestan..Da će doživjeti istu sudbinu ko i Roberta......Uz to pažnju mu je zaokupljala i ona sama po sebi....Te oči,to lice,ta prekrasna kosa....Izgledala je ko princeza,a ne ko djevojka na rubu gladi....
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

Na putu prema vječnosti <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na putu prema vječnosti <3   Na putu prema vječnosti <3 EmptyPet Mar 26, 2010 11:12 am

Roberta:I to bi bila moja životna priča....
Diego:Ne znam što da kažem.....Ne mogu vjerovati da ćeš....
Roberta:Umrijeti????Ne mogu ni ja,pogotovo kad znam da sam mlada i život je preda mnom ali ne bojim se smrti....Vjerujem da iza ovog prekrasnog neba postoji nešto veliko,vječno....Svjetlost......

Slušajući nju,shvatio je kakva je budala bio..Dok se on opijao,zavađao žene i uživao u bogatstvu,ona je prosila ulicama i smrzavala se..A ipak je puna nade i volje za životom.....No,vidio je njoj da joj nešto nedostaje.....Nije mogao razlučiti što,ipak ju poznaje jako kratko....

..a njoj je nedostajala ljubav..Zato je i plakala kraj smetlišta dok ga je pronašla...Plakala je jer nikad nije pronašla nekog tko bi ju volio beskrajno i iskreno....

Roberta:Pričekaj,idem skuhati čaj...A onda ćeš mi ti pričati o sebi......

Dok je ona otišla skuhati čaj,Diego je odlučio ustati..Nije htio da ona čuje "njegovu biografiju"...Nije htio da misli loše o njemu a tako mu se svidjela već na prvi pogled...Ustao je iz tvrdog kreveta na kojem je ležao....i....uzeo je jednu ružu iz vaze........Kad je izašao van na ulicu vidio je što zapravo znači siromaštvo.....Bol mu je "proždirala" tijelo ,htio je odmah umrijeti.....

Roberta:Evo čaja.....Diego?????Gdje si????????......Otišao je,znala sam...Pa tko bi uopće htio razgovarati s takvom ništarijom poput mene....Ahh....
Legla je na krevet na kojem je on ležao....Htjela je osjetiti njegov miris..Iako je zaudarao po alkoholu,neki miris privlačnosti razvijao se u Robertinom tijelu....A onda je vidjela laticu ruže na podu......I da u vazi nedostaje jedna od četiri ruža....
Roberta:??????...Možda je Diego uzeo jednu.....Bar mu se nešto svidjelo u ...ovoj rupi....... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Na putu prema vječnosti <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Na putu prema vječnosti <3   Na putu prema vječnosti <3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Na putu prema vječnosti <3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: