Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ~Aun Sin Ti

Ići dole 
AutorPoruka
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyPon Jan 04, 2010 1:34 am

~Aun Sin Ti

~Aun Sin Ti Pfff-1

[You must be registered and logged in to see this link.]

No preguntaré razones
no te pido explicación
no necesito escuchar mil palabras
sólo se que terminó
Y aunque en mi lo fuiste todo
tanto amor existe en mí
que sé bien que hoy que ya no te tengo
me basta con tan sólo
tenerme a mí

Aún sin tí
un mundo no para
la vida seguirá
las estrellas
aun siguen brillando
sé que nada cambiará
Aún sin tí
un sueño más bello y profundo encontraré
y aunque fuiste mi mas grande motivo
Aún sin tí
Yo sigo en pies

No preguntaré razones
no te pido explicación
no necesito escuchar mil palabras
solo se que terminó
y que no será tan fácil
ser inmune a mi dolor
solo preciso un mmomento de calma
para acabar con tu amor
Y aunque sé que fuiste todo
tanto amor existe en mí
que sé bien que hoy que ya no te tengo
me basta con tan sólo
tenerme a mí

Aún sin tí
un mundo no para
la vida seguirá
las estrellas
aun siguen brillando
sé que nada cambiará
Aún sin tí
un sueño más bello y profundo encontraré
y aunque fuiste mi mas grande motivo

Aún sin tí
Yo sigo en pies
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyPon Jan 04, 2010 1:34 am

“Odlazak andjela”

Reporter: Dobar dan. Donosim vam jako tuzne vesti! Jedan od najpopularnijih latinoamerickih pevaca, bivsi clan mega popularnog tinejdzerskog fenomena, RBD, nas dragi Christian Chavez, mnogima poznat i drag kao Pollito…danas, u ponedeljak, 12.06.2015. u 14h pronadjen je mrtav u svom stanu u centru Los Andjelesa. Sahrana dragog nam pokojnika, odrzace se u cetvratak u Mexico City-ju u 16h….

Na ekranu se pojavila crno bela slika. Nasmejano Christianovo lice je srusilo moje telo na pod. Njegove oci su me gledale sa posebnom svetloscu, dok su se niz moje lice slivale suze. Bila sam unistena. Nema ga vise. Histericno sam prisla televizoru i pocela da udaram u ekran zamisljajuci da ubijam reportera koji je govorio da je uzrok smrti nepoznat i da ce se kasnije javiti sa daljim informacijama. Nije bilo svrhe…spustila sam se pored komode sa televizorom i zajecala dok su mi se u glavi vracali filmovi, svi susreti, zagljaji, poljupci, koncerti provedeni sa njim, mojim najboljim drugom, jedinom osobom na ovom svetu koja nije znala da laze i koja je uvek bila iskrena, koja je uvek bila tu da te nasmeje, da ti pruzi ruku kada padas. Jedina osoba sa kojom sam nastavila komuniakciju posle raspada RBD-a.
Jedini andjeo koji je hodao na ovom svetu.
Cula sam neke korake. Okrenula sam se u nadi da cu videli mog Chrisa, ali to je bio samo on. Zaglio me je svom snagom. Kao u daljini, cula sam njegov drhtajuci glas…
- Ne brini se, Dulce…Ja sam tu.
Jecala sam u njegovom zagrljaju moleci ga da me probudi. Da mi kaze da sam mom Pollitu ovim samo produzila i ulepsala zivot..da to znaci TO!
Dulce: Trebalo je da se vidimo,Miguel… Da se vidimo u cetvrtak. Rekao je da dolazi u Mexico…posle 5 godina!!
Miguel: Shh….

Smesio me je na veliki krevet. Dok sam gledala u izgubljenom pravcu, u dubinu zida sobe u kojoj sam se nalazila, on me je ususkavao. Poljubivsi me u kosu,rekao je
Miguel:Odmori se. Posle cemo videti sta cemo…

Nasla sam se u hodniku sada mi dobro poznate skole. Decko narandzaste kose i uvrnutog osmeha mi se priblizavao. Secam se da sam pomislila:”Samo se nadam da mi ovaj nije partner. xD”
Christian: Cao..Ti si Roberta, zar ne?
Dulce: Da, ja sam.. A, ti…Diego?
Christian: Ne. Ja glumim Giovannija.
Dulce: A…onog otkacenog lika sto gnjavi sve devojke?
Christian: Tako nesto..xD Drago mi je sto smo se upoznali. Nadam se da cemo se dobro zabavljati i sklopiti dobra prijateljstva.Uzgled, kako se zoves?
Dulce: Dulce..Dulce Maria.
Christian: Christian.

Prevrtala sam se u krevetu, dozivajuci njegovo ime.
Dulce: Christian..Christian..Christian…CHRISTIAN!!
Nisam ga cula da je dosao, samo sam osetila paljenje svetla i njegove ruke na mojima..
-Dulce..Dulce, smiri se..molim te. Probudi se. Sanjas.
Dulce: SANJAM?
Bojazljivo sam otvorila oci, gledajuci u Miguela.
Dulce: Ziv je, je l’ da?
Njegove oci su govorile suprotno. Spusten pogled i nakrivljena usta su govorili da nisam u pravu.
Dulce: Reci mi da je ziv, molim te… reci mi da je ziv.
Nisam mogla da sprecim suze. U glavi su mi odzvanjale reci reportera…Hiljadama i hiljadama puta..
Poznat i drag kao Pollito..pronadjen je mrtav…pronadjen je mrtav…pronadjen je mrtav..
Bez imalo zelje za nastavkom zivota, spustila sam glavu na jastuk, ovoga puta gledajuci u plafon…
Dulce: Zelim da budem sama..
Miguel: Dul..
Dulce: Molim te..Zelim da budem sama.
Miguel: U redu.
Dulce: Ugasi svetlo.

Zatvaranjem vrata, zatvorio je i moje oci. Duboko sam udahnula i izdahnula i ustala. Otisla sam do prozora koji je bio otovren. Pogled ka nebu je bio caroban. Zvezde su sijale posebnom svetloscu. Uvek su mi davale osecaj slobode, ali ovaj put ne. Osetila sam blagu jezu i nalet emocija kada sam u njima videla njegov odraz, odraz ‘mog brata’. Nisam znala kako, ali jednostavno…osecala sam da ce se od ovog trenutka sve promeniti. Moj zivot bez njega vise nece biti isti.
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyUto Jan 05, 2010 10:04 pm

Dulce Maria Espinoza Savinon

~Aun Sin Ti Dulce-maria-87652

Zivi u Mexico City-ju. Svoj zivot je posvetila pevanju, i mnogo je uradila. Ali, jednostavno, ona nije htela da se menja. Zivela je sa verom i nadom da ce ponovo sve biti kao pre..Od bivsih clanova RBD-a, u kontaktu je bila samo sa Christianom. Sa Maite se poslednji put videla na dodeli nagrada u Londonu 2010. Maite ju je samo iskulirala, nisu se ni pozdravile.
Sve sto Anahi, Christopher i Alfonso rade, saznaje preko tv-a, interneta, novina...

Anahi Giovanna Puente Portillo

~Aun Sin Ti Any_la_familia

Mexicka diva. Atraktivna, sexy devojka. Postala je glavna miljenica muske populacije sirom sveta, ali je zato i izgubila dosta zenskih fanova. Ipak, ona ne zali. Uziva u svakom trenutku svog zivota. Ipak, prava ljubav nikada ne umire... Smrt njenog prijatelja Christian Chaveza, navesce je da se rati na mesto gde je pocela svoju karijeru...a to ce vratiti secanja.

Maite Perroni Beoriequi

~Aun Sin Ti Maite-perroni

"Zao mi je..Nemam vremena.." Glavne reci poznate Mai..Svuda je ima, i u filmovima, i u serijama, i na koncertima (mada, kao gosca), i u emisijama. Jedino za sta ona zivi su popularnost, slava. Jedini prijatelji su joj kamere i fotoaparati. Uvek je hitro prolazila kroz zivot..Sto je udarac tezi, brze se vracala na noge. Ali, uvek postoji nesto sto ce te udariti u glavu, sto ce uspeti da te zapita sta je u stvari svrha zivota....
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyUto Jan 05, 2010 11:52 pm

Christopher Alecander Luis Casillas von Uckermann

~Aun Sin Ti 24667148

Ljubimac svih devojaka sirom sveta. Njegovo prezgodno, hot telo, razbarusena kosica, oci boje meda i socne, pune usne svakoga dovode do ludila. A on je svestan toga. JEdnostavno, uziva u zivotu... Radi ono sto najvise voli, peva, glumi, igra. To je njegov zivot. Ipak, nesto nedostaje. Iako veliki zenskaros, jos uvek nije pronasao osobu prema kojoj je osecao ljubav kakvu je osecao prema Dulce, prema jedinoj osobi koju je isitinski voleo. A, sada...sada se sve menja. Christian je otisao zauvek! A, njegovim odlaskom, otisao je i Christopherovo opijanje, ludilo i poroci.

Alfonso Herrera Rodriguez

~Aun Sin Ti Alfonso_06

Sta reci za njega?? Mislim da je dovoljno da, ko nije cuo za Poncha Camaleones ne zivi na ovom svetu. Posle 4. uspesno odradjene sezone Camaleones, svi su postali Poncho:srculence:Beli fanovi. Stalno je tu negde...MTV, serije, filmovi...Poncho...MTV, serije, filmovi...Poncho.
U srecnoj je, dugogodisnjoj vezi sa Belindom. Duboko se razocarao u svoje stare kolege iz RBD-a, ali morace da ode da kaze poslednje 'zbogom' Chrisu. Iako se plasi ponovnog susreta sa starim kolegama, izdrzace, jer Pollito je vredan svake njegove zrtve...

Julian Miguel McMahon

~Aun Sin Ti JulianMcMahon2

Jedina osoba sa kojom je Dulce mogla da prica u proteklih 5 godina. Njen stariji brat, od tetke. Uvek je bio uz nju, tu da joj pomogne i u dobru i u zlu. Samo on, uz Christiana, zna sta je sve Dulce prezivela od raspada RBD-a.. I sada ce biti uz nju. Kada se ponovo bude susrela sa njima, kada ponovo bude videla stare prijatelje, staru ljubav..Kada bude stajala pred gomilom paparazza.



Jedno je sigurno, ovaj dogadjaj, ovo ubistvo svima ce im promeniti zivote gotovo iz korena...Ali, ne iz samog korena, jer covek se uvek vrati na pocetak. Uvek je potrebno nesto da te spusti na zemlju kada previsoko uzletis..Pa makar to saznali na najgori moguci nacin... Ali, kazu da Bog prvo uzima sebi one dobre ljude..??  Suspect
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyUto Jan 05, 2010 11:58 pm

Sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,
sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio

Jose Christian Chavez Garza

~Aun Sin Ti E20e53ad39a42d2687761ffaf3b31272


Reporter: Najnovije informacije. Christian Chavez je ubijen, saopsatava Mexicka policija koja je vrsila uvidjaj u njegovom stanu. Posle daljeg ispitivanja, saznace se nesto vise o ovome. Jos jednom vas podsecamo da je sahrana sutra u 16h. Pozivamo sve gradjane dobre duse da kazu svoje poslednje zbogom nasem andjelu.

Ubijen..Ubijen..Ubijen..Ubijen..Ubijen..Ubijen...
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyUto Mar 23, 2010 9:23 pm

"Najpotrebniji zagrljaj"

Mala crna haljina do kolena na meni cini me jos manjom. Stavljajuci veliki crni sesir, gledam se u ogledalo i zamisljam njega. Bol me unistava. U meni umire svaki osecaj. Bol i neverovatna zelja da nestanem ispunjavaju svaku moju poru, celo moje telo. Zelim da mi pridjes, da me zagrlis, da mi se vratis. Tesko mi je, jer znam da moram da prihvatim istinu da te mogu imati samo u snovima. 12.jun 2015.godine je dan koji ce vecno ostati urezan u mom umu, srcu, dusi, jer to je dan kada se srusila moja mladost, moj zivot, sve ono sto sam imala i zasta sam zivela. Srusio je tog dana moj svet i uzeo osmeh sa mog lica.
Ponovo sam osetila njegovu ruku na ramenu.

Miguel: Spremna?
Dulce: Valjda...
Miguel: Idemo?
Dulce: ....

Duboko sam udahnula i zazmurila...

Dulce: Sacekaj me u kolima..
Miguel: Dul..
Dulce: Brzo cu.
Miguel: Ok.. Pozuri.

Cula sam kako zatvara vrata. Okrenula sam se ka svom krevetu i izvukla sliku ispod jastuka.

~Aun Sin Ti 0027e110

Dulce: Srce moje...Osveticu tvoju smrt makar mi to bilo poslednje. Volim te.

Pomazila sam njegovo lice na slici, a zatim obrisala suze koje su htele da izadju iz natecenih crvenih ociju.

~Aun Sin Ti 20838610

Cula sam sirenu. Vreme je. Ponovo cu se sresti sa njima. Valjda...nisi se valjda toliko promenili da ne dodju na njegovu shranu.
Ponovo sirena. Stavila sam sliku u malu crnu torbu, ogromne naocarce na lice i izasla.
Put do tamo je trajao satima...meni...a, zapravo trebalo je samo 10 minuta. Iako sam tokom celog puta zmurila..secala se mog andjela..osetila sam kako se kola zaustavljaju. Kraj mi je doneo veliki gubitak i prazninu u srcu. Dalje sam morala sama...Jeste Miguel bio uz mene, ali...to nije bilo to.Vrata su se otvorila..

Miguel: Mozes?? Daj pomocu ti..
Dulce: Ne..mogu sama.

Jos jace sam zazmurila, ponovila u sebi:"Mozes ti to, Dulce..moras zbog njega" i izasla. Ceo svet ispred mene bio je crno - siv. Nista belo nisam videla. Bila je tu masa naroda. Cak i paparazzi koji se nisu ustrucavali. Miguel me je progurao kroz tu gomilu. Mogla sam da cujem neke ljude oko sebe..

xxx: Pustite je! Ne znate kako je njoj sada!!
***: Smilujte se bar sada..u ovom trenutku!!

Ponovo sam zazmurila. Miguel me je vukao..ne znam ni gde sam isla. A, onda sam cula njen glas...Moje oci su se drhtavo otvorile. Jeza je prosla duz celog mog tela. Ponovo sam bila pred njom.. Drhtavo sam izgovorila tako da je samo ona mogla da me cuje "Anahi"

Bacila sam joj se u zagrljaj. Nisam ni znala zasto, ali trebalo mi je to.
Znam da se promenila, znam da vise to nije ona ista Anahi, ali tuga koju nosimo je sigurno ista. Christian nam je obema bio previse drag i previse smo ga volele. Zajecale smo u zagrljaju jedna druge. Osetila sam kako me steze, ali ja sam nju stezala jos jace. Trebala mi je. Trebao mi je neko da mi kaze da nisam sama u svemu ovome. Ali, osecala sam da mi ona nije dovoljna. Nedostajali su mi svi! Zelela sam sve da ih vidim da ih zagrlim...da im kazem koliko su mi nedostajali i pored svega da ih volim i da ne zelim da ih izgubim. Ali, njih nije bilo pored nas.
I dalje smo jecale u zagrljaju jedna druge, i dalje smo patile istim bolom i zalom.

Anahi: Dulce, volim te.. Molim te, izvini za sve.. Ne zelim da se sve zavrsi ovako... Obecaj mi da nikad neces otici!

Shvatila sam da se oseca isto kao i ja. Iako ju je uspeh promenio, u dusi je to i dalje ona moj mala Annie koja zna da pati i tuguje, koja zna da voli.

Dulce: Dusice moja...

Ne znam koliko dugo smo bile tako zagrljene. istopile smo se u masi.
A, onda..odvojila sam se oko nje. Zelela sam da je vidim, da joj vidim lice. Bila je obucena gotovo isto kao ja, samo bez sesira. Naocare je skinula kad me je videla...a ja sam mogla da primetim svu tugu koje njene oci nose sa sobom. Bilo je tu previse tuge...i zbog Christiana i zbog svega drugog. Ali, tada jednostavno nisam mogla da razmisljam o tome. Okrenula sam se ka kovcegu i privila Anhi uz sebe. Ponovo smo bile zajedno..onako kao dve sestre. U glavi mi se javio stih...

"Sad nije vreme za pitanja ko je pogresio..sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio."

Bio je to njegov glas. Znam, njegov omiljeni stih...

Dulce: Sad nije vreme za pitanja ko je pogresio...

Osetila sam njen pogled ka meni, ali nisam se okretala.

Anahi: Sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio...

Blago smo se nasmejale i ponovo zazmurile.

Anahi:Dul...eno ih..

Otvorila sam oci. Oni. Christopher...sam..u cosku. Gledao je u nas dve, bez ikakvih emocija na licu. Alfonso pored Belinde. Grlio ju je i gledao ka kovcegu. Previse dobro sam ih sve znala...videlo mu se u ocima da pati.
I Maite...gledala me je sa prekorom. Kao da sam joj nesto skrivila..

Anahi: Dul, Dul...

Kao da plese, Anahi je pala pored mene. Brzo sam cucnula..

Dulce: Annie..Annie..Annie, jesi dobro??

Otvorila je oci. Osetila sam neciju ruku na ramenu, ali ovoga puta to nije bio Miguel. Uplaseno sam se okrenula......
Nazad na vrh Ići dole
*Vondy*
~Cuo/la si za DyC~
~Cuo/la si za DyC~
*Vondy*


Points : 426
Posts : 381
Join date : 26.08.2009
Age : 29

~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti EmptyUto Mar 23, 2010 9:25 pm

"Poslednje zbogom"

Cula sam glamu oko sebe. Ruka na mom ramenu je drhtala dok je Julian pomagao Anahi da se pridigne.

Anahi: Hvala..

Blago mu se nasmesila, a onda pogledala iza mojih ledja. I sama sam se plasila da se okrenem.

Anahi: Pedro??

Bio je to on. Pedro Damian. Covek koji me je spojio sa ovim ljudima, koji je pokrenuo moj zivot, stvorio nesto od mene. Bio je to prvi put da se srecemo jos od kada je pocela prica da smo nas dvoje u vezi. Secam se da je od tada moj privatni zivot krenuo naopako.

Dulce: Pedro??
Pedro: Niste valjda mislile da necu doci??

Iza njegovih tamnih, uvek radosnih ociju sada se krila tuga, bol. Privio je nas dve uz sebe i jako zagrlio.

Pedro: Voleo bih da smo se videli na nekom drugom mestu, na drugaciji nacin.

Anahi je ponovo zaplakala. Jednostavno, to je ona. Plasljiva mala lutkica koja ne moze da krije svoje emocije. Koliko god bila hladna poslednjih godina, opasna, sexy, atraktivna devojka, sada je ponovo ona mala devojcica koja je pukla.
Ja nisam zelela da placem. Ustale smo i ponoco sam se susrela sa Maitinim pogledom. Gledala me je sa jos vecim prezirom, sa jos vecom mrznjom. Cuvsi svestenika, vratila sam pogled na sanduk.

Svestenik je prica, i pricao.. Ne znam tacno sta. Nisam bila dovoljno skoncentrisana da razumem njegov govor. Jedino sto sam uspela da cujem lepsi zivot, dug put, raj, andjeo.
Ogroman jecaj trgao me je iz misli. Istog trenutka moje srce se preseklo. Njegova majka i sestra. Nemilo su stajale pored kovcega drzeci maramice u rukama. Zelela sam da im pridjem, da ih zagrlim, da im pruzim podrsku i utehu, ali nisam mogla. Znala sam da nas ne vole previse, gotovo uopste. Uvek su prekoravali Christianu sto je krenuo putem umetnika, pevaca. Mrzele su javni zivot, a sada sam sigurna da je njihova mrznja jos veca, stigla je do krajnjeg stepena preziranja.
Anahi me je trgla i pogledala me.

Dulce: Sta je bilo?
Anahi: Jesi cula?
Dulce: Ne .. sta...??
Anahi : Pozvao je prijatelje da kazu nesto.

Ucutala sam. Negde u dubini duse htela sam da mu se obratim. Htela sam da ga pozdravim, da ceo svet sazna koliko ga ustvari volim i koliko mi je znacio, i jos uvek mi znaci, ali nisam mogla. U tom trenutku nisam znala sta je ispravno.

Pedro: Ako bi’ mogao ja…

Sirom sam otvorila oci. Zakopcavajuci crni sako, prosao je pored mene i vidno nervozne i iznenadjene Anahi i stao ispred sanduka. Njegov hladan glas najezio je moje telo, dok je srce kucalo celim mojim telom.

Pedro: Hvala. Doslo je vreme za moje poslednje ‘zbogom’ mom dragom prijatelju, kolegi, uceniku, bratu, nasem milom Christianu Chavezu. Nasem Pollitu. Ne zelim da ovaj moj govor izgleda kao jedna farsa. Sve sto kazem bice iz ducine mog srca. Koliko god se svadjao sa njim, koliko god nesuglasica imao sa njim…koliko god se prepirali i vredjali..nista, ali NISTA nece zameniti one lepe trenutke koje smo proveli zajedno. Mozda nismo bili najsavrsenija porodica, najsrecnija…mozda se nismo najbolje slagali, Sali siguran sam da smo se voleli. Onih 5 godina nije bilo uzaludno. Bilo je to 5 magicnih godina, 5 godina kada smo svaki dan bili zajedno. Naucili smo sve jedni o drugima. Upoznali smo se u najdubljoj unutrasnjosti. A, Christian..on je bio jedna divna osoba. Koliko god se trudio da izgleda hladan, da izbegava emocije, da sve svodi na salu, bio je jedan mali klinac koji zna da voli i da prasta. I koliko god ga mi odbacivali, on je uvek bio tu da nam pomogne u nevolji.

Pogledom je prozdirao Alfona i Christophera. Znala sam na sta misli..ali, nikada nisam ni pomislila da ce Pedro to reci.

Pedro: I kada smo kilometrima daleko, on bi uvek prvi pozvao da vidi da li je sve u redu. Da pruzi utehu i da pomogne. A sada…sada je otisao zauvek. Izgubili smo ga. I to zbog neke tamo osobe..Ne znam ko je. Ali, ja vam se kunem. Kunem se ovde pred njim, pred njegovom porodicom, prijateljima, pred Bogom, pronacicu tog gada i osveticu Christiana makar mi to bilo poslednje. Hvala ti, Pollito, sto si postojao…u nasim srcima ces zauvek postojati.

Sada, sa ocima punim suza i milim glasom, poljubio je ruzu i spustio je na njegov sanduk. Ja sam ostala paralisana. Sve je otislo u nepovrat. Ali, jedno je bilo sigurno…Onaj ko ga je ubio, sigurno je imao razlog za to i sigurno je znao dosta toga o njemu. Bio je to neko njemu, a i nama jako blizak…
a sve ovo, dalo mi je snage da krenem dalje da istrazim. Svi ovi ljudi ovde ce sigurno ostati neko vreme u Mexicu. Ponovo cu morati da stupim u komunikaciju sa njima. Da rascistimo sve ovo jednom za svagda. Jer nikada ne znamo kad ce doci vreme za poslednje 'zbogom' nama dragim osobama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~Aun Sin Ti Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Aun Sin Ti   ~Aun Sin Ti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
~Aun Sin Ti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: