Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Dobrodosli na 4um o Dulce i Christopheru!
Dulce Maria y Christopher Uckermann!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria y Christopher Uckermann!

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nos amaremos siempre

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptySub Maj 10, 2014 4:31 pm

Prosli su meseci od tog dana, prosle su i godine, ali bol nije prolazila, bila je sve veca i veca.
Ona je pokusavala da ga zaboravi, ali nije uspela, ni sa jednim nije uspela. Nastavili su sa svojim zivotima, sa svojim karijerama, ona je glumila u nekoliko serija, filmova, snimila 3 albuma, on je takodje snimio nekoliko filmova ali se posvetio muzickoj karijeri. Snimio je jedan album i nekoliko singlova i poceo sa snimanjem jedne serije u Americi. Nastavio je sa svojim zivotom ali nikad je nije zaboravio, cak stavise svaka njegova pesma je bila posvecena njoj.

2014 godina

Dulce : Da mama, sve je u redu, upravo sam zavrsila sa emisijom, da, mama, jela sam, dobro sam mamaaaa. I ja tebe. Caao. Uh, mama.

Luis ( Dulcin prijatelj i saradnik ) : Razumi je, brine.

Nos amaremos siempre - Page 2 Tumblr_me9csk955L1rutcwyo1_500

Dulce : Znam, znam ali nemam 5 godina Luis, vec 28!

Luis : Videcu tebe sutra pametnice kad budes bila majka.

Zacutala sam, te reci su me pogodile, isplivalo je na povrsinu ono sto sam godinama sakrivala, prebledela sam.

Luis : Dulce? Jesi dobro? Rekao sam nesto lose?

Dulce : Ne, ne, dobro sam. Nista ne brini, samo sam malo umorna, to je sve.

Luis : A dobro, znas da je sutra dodela nagrada i da je tvoj album "Sin Fronteras" nagradjen. Ides?

Dulce : Naravno, dugujem to fanovima. Kunem ti se, oni su jedino za sta zivim, toliko ih volim.

Luis : A mi? Pa dobro, hvala Dulce..

Nasmejala sam se.

Dulce : A znas na sta mislim Razz

Luis : Znam, salim se, bar sam te nasmejao! Very Happy

Zagrlili smo se. Luis je bio stvarno dobar prijatelj. Uvek je bio tu za mene.

Stigli smo ispred hotella u kom smo odseli. Cim sam izasla pozdravila sam se sa Luisom i ekipom, i krenula ka sobi ali su me fanovi zaustavili tako da sam provela jos sat vremena slikajuci se sa njima i dajuci im autograme i nije mi bilo tesko iako sam bila preumorna, ali nekako kada ih vidim i vidim koliko me vole, prenesu mi tu energiju i mogu sve sa njima. Tokom ovih nekoliko godina oni su mi bili ta snaga koja me je terala da idem napred i da ne odustajem. Posle slikanja i svega otisla sam u sobu, u sobi na stolu su kao i uvek bili casopisi ali ja nikada nisam imala vremena da ih pogledam ali ovoga puta paznju mi je privukla jedna fotografija na naslovnoj strani jednog casopisa.
Uzela sam ga u ruke i sledila se.

Nos amaremos siempre - Page 2 CHRIS

To je bio on, sa Nataliom, i pisalo je "Christopher Uckermann ponovo zaljubljen i srecan". Nisam mogla da verujem, mene je ostavio zbog jedne greske i smuvao se sa ovom. Bacila sam casopis na pod i pocela sam da placem. Bila sam slomljena, , nisam mogla da se suzdrzim. Toliko sam prekrivala tu bol ali vise nisam mogla. Osecala sam njegove dodirne, njegovo poljupce po celom telu jos uvek, toliko mi je falio, ali ja njemu ocigledno nisam, "srecan i zaljubljen" a ja? sta je sa mnom? Kao da ga briga za mene.
Ustala sam i otisla da se umijem, bila sam umorna od svega tako da sam se samo bacila na krevet i odmah zaspala.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 9:53 pm, izmenio ukupno 6 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptySub Maj 10, 2014 5:23 pm

Sedeo sam u svojoj hotelskoj sobi i pokusavao da se opustim gledajuci film. Kada mi je zazvonio telefon.

Ucker : Halo?

Alex : Brate, gde si? sta radis?

Alex ( izmisljen lik )

Nos amaremos siempre - Page 2 Alex-Gonzalez-

Ucker : Evo, pokusavam da se opustim uz film.

Alex : Aha, ja zovem samo da ti kazem da je dodela nagrada sutra u 6, nemoj da zaboravis.

Ucker : Necu, ne brini.

Alex : I ovaj, ides sa Nataliom?

Ucker : Ma daj covece, necu, ne svidja mi se to da budemo par u javnosti.

Alex : Brate, moras, nije dobro za tebe vise da budes sam...

Ucker : Nije dobro za moj imidz, bla bla, znaam, ali mi se svejedno ne svidja. Videcu, ne verujem da cu ici sa njom.

Alex : Dobro, kako hoces. Vidimo se.

Ucker : Cao.
Spustio sam slusalicu.

Ucker : Super.. reklame.

Ustao sam da odem po sok ili nesto dok traju reklame ali se odjednom na tv-u pojavio njen lik, bila je lepsa nego ikada, nasmejana i srecna, bila je najava za neku emisiju u kojoj ona gostuje. Bilo mi je drago da je srecna i da je nastavila sa zivotom, iako ne mogu da je imam, srecan sam jer je ona srecna. Nasmejao sam se nesvesno setivsi se svega prozivljenog sa njom, setivsi se vondy's i svega, one su jos uvek tu, stalno su tu, i drago mi je sto jesu i sto su prepoznale da je ta nasa ljubav zauvek, bar sa moje strane. Zatim sam se setio nase svadje, i naseg rastanka, oci su mi se napunile suzama. Zasto je moralo ovako da bude? Ugasio sam tv i izasao da se prosetam po gradu da razbistrim misli. Kada sam se vratio otisao sam pravo u krevet.

Dulce : Ucker, volim te ( ljubeci ga po vratu )

Ucker : Ja tebe vise lepoto ( skidajuci joj kosulju i ljubeci je po grudima i stomaku ) Toliko mi falis

Probudio sam se sav mokar, opet sam je sanjao. Otisao sam do kupatila  da se istusiram ali opet je bila tu, njeni poljupci, njeni dodiri, toplota njenog tela.. koliko mi je samo falila.

Iskoristila sam to sto sam se rano probudila da malo sopingujem i druzim se sa fanovima. Kada sam sve zavrsila bilo je oko 15:00, za 3 sata je dodela a ja jos nisam spremna! Otisla sam kuci brzo i pocela da se spremam.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:24 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 12:03 pm

Bilo je 6 sati, bio sam na dodeli, sa Alexom, on mi je prebacivao sto nisam dosao sa Nataliom ali ja sam vec rekao da se meni to ne svidja. Dodela je prosla kao i svaka druga. Posle dodele svi dobitnici su bili na proslavi, davali intervjue i te stvari, upravo sam zavrsio sa jednim i stojao sa Alexom.

Alex : Koliko ljudi, koliko lepih zena, sad vidim sto nisi hteo da povedes Nataliu, e

Ucker : Ne lupaj, znas da mi nismo stvarno u vezi. I da, ima dosta lepih ali nista poseb...

Onda se moj pogled zaustavio na najlepsoj zeni na svetu, srce je pocelo da mi kuca kao ludo, ukocio sam se i nisam znao kako da reagujem. To je bila ona, Dulce, moja Dulce, bila je tako savrsena u uskoj crvenoj haljini koja je isticala sve njene atribute.

Alex : Ucker

Alex : UCKER!!!

Trgao sam se.

Ucker : Zasto vices?!

Alex : Pa pricali smo i odjednom si se izgubio. Aaaa, sad vidim, Dulce, je l'? Moram da priznam da je lepsa nego ikad.

Ucker : Eh...

Alex : Zar neces da se pozdravis sa njom? 'ajde!

I gurnuo me je tako da sam bio pravo ispred nje. Sve se vratilo, sve godine, svi nasi trenuci, poljupci, sve. Gledali smo se pravo u oci.

To je on. Ispred mene je i moje telo drhti kao nekad. Kako je zgodan, kako mi fali, njegovi poljupci, dodiri... Gledali smo se par sekundi a onda nas je prekinuo Luis.

Luis : Zar necete da se pozdravite?

Dulce : Da..ovaj..Uckeer?

Ucker : Dul..

Zagrlili smo se, oboje smo bili nervozni. Odah su se pojavili novinari koji su nas intervjuisali i slikali dok smo se nas dvoje samo gledali.

Novinar 1 : Vondy ponovo na okupu? Vasi fanovi ce biti presrecni. Da li je to ljubav ponovo na pomolu?

Ucker : Da..ovaj ne, mi..

Dulce : Da mi volimo nase fanove i pozdrav za sve vondy's, hvala im na svemu, ali mi smo samo dobri prijatelji i uvek cemo to biti, nista vise. ( gledajuci u njega )

Novinar 2 : I planirate li povratak RBD-a?

Ucker : Pa..jos uvek nismo ragovarali o tome, svi su zaokupljeni svojom karijerom tako da nismo jos uvek nista planirali..ali ko zna.

Novinar 3 : Ali i dalje ste prijatelji?

Dulce : Naravno, naravno, mi smo kao porodica, cujemo se stalno ali zbog obaveza ne mozemo tako cesto da se vidjamo ali bez obzira na to, mnogo se volimo.

Zavrsili smo sa intervjuima i slikanjem i novinari su otisli.

Dulce : Ovaj, ja moram u wc. Izvinite me.

Otisla sam, malo se isprskala hladnom vodom jer mi je bilo jako vruce. Imati ga tako blizu posle toliko vremena unervozilo me je, nisam znala kako da reagujem. Nisam ga ocekivala ovde, i jedino sto sam htela je da ga ne gledam jer ne mogu da podnesem da je tako blizu a da ne mogu ni da ga poljubim, dodirnem.. joj, ne smem vise da razmisljam o njemu. Krenula sam da izadjem kad je neko usao. Na moje iznenadjenje to je bio on, postala sam jos nervoznija.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Pet Maj 30, 2014 1:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 12:17 pm

Dulce : Sta ti trazis ovde? Ovo je zenski wc, ako te neko vidi..

Nije mi dozvolio da zavrsim, samo me je jako pribio uz sebe i poljubio, bila sam zbunjena ali sam ipak prihvatila poljubac, uzeo me je i stavio na lavabo dok smo nastavili da se ljubimo strastveno, zastali smo kako bi uzeli vazduha.

Dulce : Ucker...ovo..n.i..je u redu

Ucker : Da, ovaj..izvini..trebali bi..da krenemo..ne..

Dulce : Da..

Ali smo nastavili da se ljubimo jos strastvenije, prelazila sam rukama preko njegovih ledja, tih savrsenih ledja, dok me je on ljubio po vratu i dodirivao po nogama. Sta ja ovo radim Boze? pitala sam se ali sam brzo zaboravila na to i prepustila se skroz, tako mi je falilo ovo, da osetim da sam njegova, da osetim njegove poljupce, dodire, da ga imam samo za sebe. Kada je neko zakucao na vrata. Brzo smo se razdvojili.

Luis : Dulce? Jesi tu? Trebali bi da krenemo.

Dulce : Ja..jesam..jesam...tu sam, evo idem..

Luis : Hajde, cekam te kod auta.

Dulce : Okej, odmah dolazim.

On je otisao a mi smo samo stajali i gledali se, oboje zadihani i crveni.

Dulce : Ja..ovaj..moram da idem.

Ucker : Dul.. ovaj.. cujemo se sutra? Moram da razgovaram sa tobom.

Dulce : Ucker.. nemoj da mislis da ti i jaa.. ovo sto se desilo je bila greska, bolje da zaboravimo na sve to, mi, nase je proslo.

Pogodilo me je to.

Ucker : Da li ti mozes da zaboravis? Jer ja ne mogu.

Dulce : Ucker, ne zelim da se vracam na to, to je proslost, nastavili smo sa svojim zivotima.

Krenula je da izadje ali sam je uhvatio za ruku i priblizio sebi.

Ucker : Ako si me i malo volela, docices sutra na nase staro mesto da razgovaramo.

Bio mi je tako blizu, osetila sam njegov dah, gorela sam od zelje da ga poljubim.

Dulce : Ok.. cujemo se.

Izvukla sam se iz njegovih ruku i otisla.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Pet Maj 30, 2014 1:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 12:32 pm

U autu sam bila izgubljena u svojim mislima i Luis je to primetio.

Luis : Mislis na njega zar ne?

Dulce : Ja? Ne lupaj, samo sam umorna... umorna, to je sve.

Luis : Kako ti kazes.

Otisla sam kuci, istusirala se, skinula sminku i legla. Ali naravno, nisam mogla da zaspim, razmisljala sam o njemu, prisecala se onoga od veceras. Ne Dul, ne smes, on je tebe ostavio, to znaci da te ne voli. Ali tako me je ljubio.. Joj, ne znam sta da radim. Da zovem Annie? Ona nas najbolje poznaje oboje, mozda je njoj nesto rekao. Da, pozvacu Annie. Uzela sam mobilni i pozvala Annie.

Dulce : Halo Annie?

Anahi : Dobro Dulce, da li si ti normalna? 3 sata je pobogu!

Dulce : Aj, izvini Annie ali potrebna si mi hitno, ne znam sta da radim.

Anahi : Dobro, bolje bi ti bilo da je stvano hitno, jer sam zbog tebe prekinula san, i znas da moram da se naspavam jer ako se ne naspavam necu biti lepa i imacu bor...

Dulce : Dobro Annie, znam sve, u redu je.

Anahi : Aaaaj, dobro, da cujem.

Dulce : Ucker..

Anahi : Sta sa njim? Ponovo ste zajedno! Ajj, znala sam, ne mozete vi..

Dulce : Ne! Annie, o tome i zelim da razgovaram. Danas sam ga srela, na dodeli, i..ovaj... dobro, malo smo.. malo smo se ljubili u wc-u..

Anahi : Amonooos!

Dulce : :$ Da, i pozvao me je sutra da razgovaramo, i ne znam da li da idem, ne znam da li me voli, Annie zbunjena sam skroz, on je mene ostavio onako, znas koliko mi je to tesko palo, ne zelim opet da patim. Je l' on tebi nesto govorio o meni?

Anahi : Nije Dul, znas da on sve drzi u sebi i ne govori nikom. Pa ne znam, ja mislim da te voli, tj, znam, to mu se vidi u ocima, kad te pogleda..

Dulce : Zasto bi me onda ostavio?

Anahi : To moras njega da pitas. Zato mislim da je najbolje da ides sutra da razgovaras sa njim i da rascistite to sve. Ne moras biti sa njim ali bar razgovarajte.

Dulce : Mislim da si u pravu, uradicu tako. Aj, hvala ti Annie, trebalo mi je ovo. Volim teee.

Anahi : Volim i ja tebe ludaco. A sad me pusti da spavam!

Dulce : Dobroo. Laku nooc.

Anahi : Laku noc.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:25 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 1:04 pm

Otisao sam kuci i razmisljao o njoj sve vreme, kako me je ljubila, jos uvek me voli, znam to.
Ali ne znam da li bi mogao da budem sa njom ponovo, povredila me je, ( prisecajuci se proslosti )
ona ne zeli decu sa mnom, mozda je to sto oseca samo strast. Sutra cu da je pitam bar da budemo prijatelji jer ne mogu vise da budem razdvojen od nje, zelim da je imam bar kao prijateljicu.
Pustio sam RBD, voleo sam da nas slusam kada sam sam, opustala me je nasa muzika.

Ucker : U tisini moje sobe,
jos uvek cujem sapat tvog glasa,
povredjujuci me, kao slatko zbogom,
ostavljajuci mi prazninu u srcu.
Skoro i ne spavam i
ponovo sam poceo da pusim,
svako secanje je jedna suza,
ne znam kako da uspem
da ostanem na nogama,
uvek kazem sebi
da je ovo poslednji put.
I ponovo padam
kada pomislim na tebe,
bez tebe sam nista.. Dulce ( sve vreme razmisljajuci o njoj )

I ne mogu da te zaboravim ako te svuda vidim,
ako si mi u poslednjem poljupcu ukrala vazduh,
i ne mogu da te zaboravim..

Poceo sam da placem, nisam vise mogao. Toliko sam je voleo. Zaspao sam tako neprestano razmisljajuci o njoj.

Probudila me je mama.

Nos amaremos siempre - Page 2 Uckerman590cs040511

Alexandra : Ucker. Ucker budi se, vidi koliko je sati, vreme je rucka, 'ajde, nista nisi jeo ni juce kada si dosao, moras nesto jesti, bled si.

Ucker : Dobro mama, samo da se istusiram i dolazim.

Alexandra : Vazi.

Istusirao sam se i sisao dole. Setio sam se da nisam rekao Dul u koliko sati da se nadjemo pa sam joj poslao poruku da se nadjemo u 6.

Poslao mi je poruku. U 6 u nasem restoranu. Bila sam u sobi i naravno razmisljala o njemu, nisam mogla da ga izbacim iz glave.

Sve moje se zove tvojim imenom,
osecam te kao deo sebe.
Gori me ova hladnoca, ne pronalazim lek,
biti sa tobom me ubija, bez tebe umirem,
bez tebe ocajavam, boli me da prihvatim
da nasa ljubav nije vecna.
Gusi me tisina u moru uspomena,
htela bih da vicem ali mi fali vazduha.
I nije dovoljno sto te volim ljubavi,
bez mere, zivot nas je odvojio,
nezni lopov mojih dana
kada sam bila vise tvoja nego svoja.

Kada bi znao da sam je napisala za tebe, sve sam napisala za tebe, ti si moj zivot Christopher-e.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 15, 2014 11:33 pm

Vreme je. Stajala sam ispred naseg restorana i par minuta se prisecala svega sto smo tu doziveli zajedno, prekinuo me je jedan jako poznat glas.

Ucker : Dul, dosla si..

Prisao mi je i poljubio me u obraz, zadrhtala sam od tog poljupca iako je bio samo u obraz.

Ucker : Hajmo unutra.

Pruzio mi je ruku i usli smo unutra. Kao i uvek otisli smo za nas sto.

Ucker i Dul : Ovaj...

Dulce : Da, reci..

Ucker : Ne, dame imaju prednost. Smile

Dulce : (nasmejala sam se, zasto je morao da bude tako savrsen?) Pa ja.. ovaj.. ovde sam, o cemu si hteo da razgovaras sa mnom?

Ucker : Kao prvo, zaboravio sam da ti kazem odmah, prelepa si.

Nasmejala sam se sramezljivo.

Ucker : Kao drugo, pa..ovaj..hteo sam...hteo sam da razgovaramo o nama.

Dulce : Ucker ja..

Ucker : Molim te pusti me da zavrsim. Ja znam da sam te izgubio, znam da me vise ne volis, samo zelim da budemo prijatelji, nista vise.

Dulce : ( Ne volim te vise? kad bi samo znao ) Samo prijatelji..nista vise..

Ucker : Sta kazes? ( Pruzajuci joj ruku )

Dulce : Prijatelji ( Uzvracajuci )

Ucker : A sada prijateljice sta cemo da jedemo? Umirem od gladi, e

Dulce : Ja istoo

Posle vecere smo otisli na sladoled i tako smo proveli celo poslepodne "kao prijatelji", pricali smo, salili se, prisecali se koncerata sa RBD-om, turneja, svega. Bilo je to jedno nezaboravno poslepodne. Sad je sve bilo kao nekad. Bila sam sa njim, i ostatak sveta nije postojao, imala sam ga tu pored sebe, makar samo kao prijatelja. Bili smo na plazi i gledali u more.

Ucker : Reci mi Dul, kako ljubav? Mislim ako to prijatelj sme da pita svoju prijateljicu. Very Happy

Dulce : Hahaha, naravno da sme, ispunjena sam emotivno, da, ali to je ljubav prema mojim fanovima, porodici... ova druga ljubav me trenutno ne zanima mnogo, jos nije naisao onaj pravi, ja mislim ( samo sto je on pored mene, ali naravno da mu necu to reci ). I kod tebe? Imas li... ( zasto uopste pitam kad znam odgovor -.- ) imas li devojku?

Ucker : Ja.. ( ne mogu joj reci da sam jos uvek zaljubljen u nju, mi smo samo prijatelji ) ja.. imam devojku.

Dulce : ( Znala sam, znala sam. Onu glupacu ) Aha.. pa lepo, drago mi je zbog tebe

Okrenuo se prema meni i gledali smo se pravo u oci. Bili smo izgubljeni jedan drugom u pogledu, tako smo se gledali nekoliko minuta dok ja nisam to prekinula, jer da nisam ne znam sta bi se desilo, verovatno ne bih vise izdrzala i poljubila bih ga ili se bacila na njega ili nesto. Very Happy

Dulce : Moram da idem.

Ucker : Okej, ispraticu te

Dulce : Ne moras stvarno, mogu i sama

Ucker : Ne smem da te pustim samu tako lepu, mozda te neko ukrade, a ja moram da te cuvam. Smile

Dulce : :$ Okej, idemo. Uhvatila sam ga pod ruku i otisli smo.

Ispred moje kuce

Ucker : Pa..stigli smo.

Dulce : Da. Ovaj Ucker hvala ti na veceri, bilo mi je lepo.

Ucker : Ja trebam tebi da zahvalim sto si dosla, drago mi je da smo resili stvari i sve to. Idem ja sad, majka ce me ubiti vec znas kakva je Very Happy

Dulce : Da, uvek tako brizna hahaha. Pozdravi je.

Ucker : Hocu. ( Priblizio sam joj se tako da nas je delilo samo nekoliko centimetara )

Priblizio se i poljubio me blizu usana, umirala sam od zelje da pomerim glavu tako da poljubac bude dug, da traje vecno.

Ucker : ( odvajajuci se ) Laku noc Dul. Pozdravi Blanku.

Dulce : Laku noc Ucker. Hocu.

I usla sam u kucu.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptySre Maj 28, 2014 8:56 pm

Aaaaaaaaaah, Boze sta da radim? Ja ludim za njim. Istusirala sam se i legla u krevet i naravno po ko zna koji put razmisljala o njemu. O svemu sto sam prosla sa njim, o svim poljupcima, dodirima, i sada smo samo prijatelji.
Na putu do kuce sam razmisljao o danasnjem danu, bio je predivan, obozavam da provodim vreme sa njom, makar samo kao prijatelj, razmisljao sam o tome i tako zamisljen se sudario sa nekom devojkom.

Ucker : Izvini, nisam hteo.

******** : Nema veze, ja sam Alexandra.

Alexandra ( izmisljen lik )

Nos amaremos siempre - Page 2 _sp-igranje-obrvama

Ucker : Christopher

Alexandra : Cekaj, ti si Christopher Uckermann?!!

Ucker : Da, ja sam

Alexandra : Aaaaaaaaaaj, ne mogu da verujem! Ja sam tvoj veliki obozavalac, mislim, RBD-a, ali najvise tebe i Dul. Aaaj umrecu!!!

Ucker : Hahahaha, smiri se, disi, sve je okej Very Happy

Alexandra : Mogu da dobijem autogram??

Ucker : Mozes naravno, kako ti se cini da odemo na pice? Da ti se oduzim za onaj sudar.

Alexandra : Jaoooo ustini me, ja sanjam! Naravno da hocu, aaaaaaaaa, joooj, koliko sam srecna, idemo?!!

Ucker : Hahahahaha, idemo. Very Happy

Otisli smo u neki obliznji kafic, pili sok i razgovarali.

Ucker : Znaci ti volis RBD?

Alexandra : Da, obozavam! Zao mi je sto ste se raspali, bili ste nesto najsavrsenije sto je postojalo, da nije bilo vas, ja danas ne bih postala ovo sto jesam.

Ucker : Kako to mislis?

Alexandra : Pa, zahvaljujuci vama, ja sam naucila sta je pravo prijateljstvo, naucila sam da prastam, da volim, sve sam naucila od vas i pored svega naucila sam sta je prava ljubav. Zahvaljujuci tebi i Dul.

Ucker : Aj, drago mi je da tako uticemo na ljude, i mikao ljudi smo rasli i sazrevali sa vama, jer kada smo poceli sa grupom i tim svim i mi smo bili klinci, i u grupi smo sve naucili, ucili smo sa vama.

Alexandra : Znam, i zavoleli ste se u seriji, mislim ti i Dul.

Ucker : Da, ovaj..ne, Dul i ja... znas

Alexandra : Da, da somos amigos nena, znam sve, ali znas sta? ja vam ne verujem? jer ja sam vondy, i ne verujem vam kao nijedan vondy fan, jer mi vidimo istinu.

Ucker : Kakvu istinu?

Alexandra : Da vas dvoje ne mozete jedno bez drugog, vidimo vase poglede, vidimo sve, nas ne mozete prevariti.

Ucker : Hahaha, Dul je u pravu, vi vondy's ste lude. Very Happy

Alexandra : Mozda jesmo lude ali smo u pravuuu.

Ucker : Hahahaha, okej, moram da idem. Bilo mi je stvarno lepo

Alexandra : A tek meniii, hvala za autogram i sliku

Ucker : Nista, drago mi je sto sam te upoznao.

Alexandra : Cao Ucker, i ljubi mi Dul, e

Ucker : Hahahaha, hocu, ne brini.

Alexandra : Znala sam, znala sam! Hahahahaha Caoooo

Ucker : Luda si hahaha, caaao.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:27 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 1:14 pm

Ustala sam, istusirala se i sisla na dorucak.

Dulce : Dobro jutrooo

Blanca : Uuuuj sto smo lepo raspolozeni, neki poseban razlog?

Dulce : Hmm, ne, samo sam jednostavno raspolozena Very Happy

Blanca I : Nesto ne bih rekla da ne postoji poseban razlog, sinoc se kasno vratila, e

Dulce : Daj pustite me da doruckujem

Tada je dosla moja sestra Claudia sa svojom cerkicom Clarom.

Nos amaremos siempre - Page 2 C4efefc608ff964f7f18613984d5c434_400x400

Clara : Tetkaaa

Dulce : Aj ljubavii ( uzima je u narucje ) kako si mi?

Clara : Dobjo sam, rekla mi je mama da si tu i da ces da me vodis u zoo vrt.

Claudia : (Napravi nevinu facu ) Morala sam, nije htela da jede

Dulce : Hahaha, naravno, tetka ce da te vodi gde god pozelis, znas sta? danas cemo provesti ceo dan zajedno!

Clara : Stvalno? Jeeee

Dulce : Ide tetka da se spremi i idemo, vzai?

Clara : Vazi, tetka?

Dulce : Sta je bilo sreco?

Clara : Volim te

Dulce : I ja tebe zivote, sacekaj me tu ( poljubila ju je i otisla da se spremi )

Claudia : Nesto je dobro raspolozena e

Blanca I : Znaam, a ne znamo zbog cega, to nas kopka Very Happy

Blanca : Daj, ostavite je na miru, zbog cega god da je, dobro je, volim da je vidim takvu.

Claudia : Da, i ja, i cuvace mi dete ceo dan, aj, idem u spa ili negde.

Blanca I : Koja si ti....

Claudia : Hahahaha cuti ni ti nisi bolja

Pocele su da se smeju i mala sa njima iako nije imala pojma o cemu razgovaraju.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 1:33 pm

Dulce : Tetka je gotova. Idemo?

Clara : Idemo!

Claudia : Cuvaj mi dete dobro, nemoj mnogo da gledas momke!

Dulce : Daj cuti hahaha. Otisle smooo

Svi : Caaaoo

Otisle smo u zoo vrt, Clara je bila odusevljena sa svim sto vidi, sa svim zivotinjama, cak i sa mravima koje je pronalazila na putu, samo je trcala nekuda i ja sam je jedva stizala, bila sam premorena tako da sam odlucila da napravimo maluu pauzu.

Dulce : Sreco, kako ti se cini jedan sladoled?

Clara : Od cokolade?

Dulce : Naravno da od cokolade!

Clara : Daaaa!!

Sele smo u jedan kafic, tj nije bio kafic ali kao kafic u zoo vrtu, ako znate na sta mislim hahaha, ja sam jela sladoled od jagode a ona od cokolade, skroz se umazala, bila je sva cokoladna hahaha, sedela sam na klupi i brisala Claru kada mi je jedan razgovor privukao paznju, bile su dve devojke iza mene, bile su okrenute ledjima isto kao i ja tako da me nisu videle ali bile su malo glasnije tako da sam uspela skoro sve da cujem.

Kristina : Ne lazi

Kristina ( izmisljen lik )

Nos amaremos siempre - Page 2 Ines,-devojka-iz-Top-25

Alexandra : Nikad, ni ja nisam mogla da poverujem ali to je bio on, stvarno on, Christopher Uckermann aj, proveli smo bozansko vece sinoc, bilo je savrseno..

Kada sam cula te reci srce mi se raspuklo, uzela sam Claru i brzo otisla do svog auta. Trudila sam se da ne zaplacem zbog Clare ali to mi je jako tesko palo. On je  tada bio sa mnom, bilo nam je savrseno, bar je meni bilo, a bilo je i njemu ali ne sa mnom, nego sa tom devojkom. Ne znam zasto se uopste osecam ovako, pa on i ja nismo nista, ne znam sta sam ocekivala, ali nisam mogla to da kontrolisem, srcu ne mogu da naredjujem, ovo srce ga voli, voli ga vise od bilo cega na svetu i ne mogu da podnesemda ga gledam sa drugom. Jos ima devojku, koji je on gad.

Clara : Tetka sta ti je? Zasto places?

Dulce : Ne placem ljubavi, upalo mi je nesto u oko. Kako ti je bilo danas? Jesi se lepo provela?

Clara : Jesaam, bilo je supeer, videle smo klokodile i konjice i sipanze

Dulce : Ne kaze se sipanze ljubavi, nego simpanze

Clara : Pa to, sipanze

Dulce : Hahahaha ( Poljubila sam je u celo )

Kristina : Brate ne mogu da verujem da si upoznala Christophera! Sa kim je bio? Sa Dulce?

Alexandra : Da bar, tad bih pala u nesvest, bio je sam. Sudarili smo se slucajno i pozvao me na pice i naravno, ti znas mene, ja sam morala da ispitam situaciju u vezi Dul i sve i naravno da mi je sve negirao kao i uvek, samo mi nije jasno zasto, kad se vidi da se vole, vidi mu se u ocima, kad prica o njoj.

Kristina : Bas steta sto nikad necemo saznati istinu

Alexandra : Ja cu saznati! Ne zvala se ja Alexandra! Hahaha, ali mislim da vec znamo istinu Very Happy

Krisitna : I ja. Aj, kako su oni preslatkii.

Alexandra : Daaaaaa.

Stigle smo kuci, ostavila sam Claru kod mame i otisla u svoju sobu iz koje nisam izasla ni za veceru.

Blanca : Sta li joj je sad? Opet ne izlazi iz sobe. A bas je bila lepo raspolozena danas. Mila sta se dogodilo tetki?

Clara : Tetka je plakala Sad

Blanca : Neko joj je nesto uradio?

Clara : Ne bako

Blanca : Joj, sta li joj je. Poslednji put je bila ovakva kad...

Claudia : Kad?

Blanca : Ma nista, valjda ce je proci, ako ne, moram da preduzmem nesto.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:27 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 7:21 pm

Flashback

Alexandra : Znam, i zavoleli ste se u seriji, mislim ti i Dul.

Ucker : Da, ovaj..ne, Dul i ja... znas

Alexandra : Da, da somos amigos nena, znam sve, ali znas sta? ja vam ne verujem? jer ja sam vondy, i ne verujem vam kao nijedan vondy fan, jer mi vidimo istinu.

Ucker : Kakvu istinu?

Alexandra : Da vas dvoje ne mozete jedno bez drugog, vidimo vase poglede, vidimo sve, nas ne mozete prevariti.

Kraj flashback-a

U pravu je, njih ne mozemo prevariti, sta mi to radimo? Pa ja je volim, zaboga. I boricu se za nju, moram se boriti za nju, ne smem da je izgubim!! Stavise, idem odmah do nje.

Spremio sam se i otisao.

Za to vreme :

Lezala sam u svojoj sobi i slusala svoj album "Sin Fronteras"

Kako je tesko zavrsiti ono sto nije ni pocelo,
i privesti kraju ono sto nikada nije napisano.
Dala bih sve kad bih znala da li sam bila ja
ona koja ispunjava tvoju prazninu,
koja ulepsava tvoje nedelje.
Ali ti nikad nisi rekao ne,
vise nisi imao hrabrosti
da rizikujes svoje srce.

I ja sam zelela da budem tvoj zivot
ne samo da spavam sa tobom, nego i da se probudim,.
I umirela sam da ulepsam tvoje dane,
da zapalim tvoje srce,
Ne da budem samo opcija,
ne samo noci strasti.
Ja sam samo zelela da budem tvoja ljubav.

Uzela sam nasu sliku koju cuvam u jednoj kutijici ispod kreveta.

Nos amaremos siempre - Page 2 Dulce-maria-chris-dulce-maria-and-christopher-9757627-680-1023

Dulce : Zasto je moralo da bude ovako ljubavi? ( Pocela sam da placem kada mi je zazvonio telefon, ugasila sam muziku i javila se )

Dulce : Halo?

Poncho : Ardillaaa!

Dulce : Ej Ponchis

Poncho : Zasto ti drhti glas? Sta je bilo? Nesto se desilo?

Dulce : ( Udahnula sam duboko i malo se smirila ) Cini ti se Ponchiis. Zasto si me zvao?

Poncho : Sta ne smem da pozovem svoju ardillu?

Dulce : Naravno da smes. A daaaj Ponchiis, znas na sta mislim.

Poncho : Znam ardilla, volim da se salim sa tobom. Ovaj, bio sam na promociji jednog filma sada i zamisli koga sam sreo.

Dulce : Sebe?

Poncho : Aj, uvek tako duhovita! Sreo sam onog tvog bivseg, kako se bese zove, Rodrigo!

Dulce : Pa i ti si mi bivsi hahaha, i sta sa njim?

Poncho : Dobro, mislio sam na skorasnje bivse haha, pa pitao je za tebe, i rekao je da ako se cujem sa tobom da te pozdravim puno. o.O

Dulce : Cudno, nismo se culi od kad smo raskinuli uopste.

Poncho : I meni je to cudno sto se odjednom setio tebe ali dobro, eto, zvao sam te to da ti kazem, sad idem da spavam, preumoran sam!

Dulce : Hahahaha, 'ajde naspavaj se, laku nooc.

Poncho : Laku noc ardilla.

Rodrigo se raspituje za mene?

Nos amaremos siempre - Page 2 Dulce-maria---a

Rodrigo i ja smo bili zajedno 2012 godine, i raskinuli smo jer je on bio ljubomoran na Christophera. Od tad se nismo ni culi, ni nista. Zasto li se sad raspituje za mene? Mozda da ga pozovem? Ne, pusticu mu poruku. Ha! Vec je odgovorio, "Hej Dulce, znam da je proslo dosta vremena. Ali ako zelis mozemo da izadjemo na pice veceras da se ispricamo. Ne mozemo ovako preko poruka, znas da ja volim sve oci u oci. Smile"
Da li da odem sa njim na pice? Ma idem, iovako nemam sta da radim kuci. Spremila sam se i otisla.


Poslednji put izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 7:58 pm

Stigao sam ispred njene kuce, bio sam jako nervozan, skupio sam hrabrost i pokucao na vrata. Otvorila mi je njena mama.

Blanca : Christopher! Otkud ti? Hajde udji ( Pozdravljajuci se sa njim )

Christopher : ( Ulazi ) Bio sam u prolazu pa ...sam odlucio da svratim. Je l'.... je l' Dul tu?

Blanca : Samo sto je izasla, nisi je sreo?

Ucker : Nisam, da ne znate mozda gde je otisla?

Blanca : Ne znam duso, ne govori mi ona to, samo je rekla da ce kasno doci, zasto? desilo se nesto?

Ucker : Ne, ne, pitam samo, izvinite, idem ja

Blanca : Zasto ides? Ostani da popijemo kafu, nisam te dugo videla.

Ucker : Evo sledeci put, obecavam. Sad moram da idem.

Blanca : U redu duso, pozdravi svoje.

Ucker : Hocu, dovidjenja.

Blanca : Dovidjenja.

Gde li je otisla? Sta sad da radim? Znam, pozvacu je na mobilni. Ah! Iskljucen je! Ona iskljucuje mobilni samo kad je jako zauzeta da joj niko ne smeta. Sta ako je sa nekim deckom? Joj, poludecu. Otisao sam do obliznjeg kafica i tamo ostao razmisljajuci gde bi mogla da bude.

Dok za to vreme :

Rodrigo : Lepotice, stigla si.

Dulce : ( Pozdravljajuci se ) Zdravo Rodrigo.

Rodrigo : Sta pijes?

Dulce : Ne znam, neki sok

Rodrigo : Dobro, narucicu, sacekaj me tu.

Rodrigo : Evo me lepotice. Pa kako si? Sta ima novo u tvom zivotu?

Dulce : Dosta toga, snimila sam nov CD, zadovoljna sam sa svojim fanovima i svime, znas kako to ide.

Rodrigo : Aha, pa lepo. Ja sam razmisljao u zadnje vreme jako o ( Priblizio mi se ) tebi, ne izlazis mi iz glave. Pa sam mislio da ( Jos uvek se priblizavajuci ) nastavimo tamo gde smo stali.

Pokusao je da me poljubi ali ja sam okrenula glavu.

Rodrigo : Rekao sam nesto lose?

Dulce : Ne, Rodrigo, ja.... moram da razmislim.

Rodrigo : Zasto mi ne kazes odmah sta mislis.

Dulce : Zato sto trebam da razmislim. Reci cu ti sutra. ( Ustala sam i otisla ) Cao.

Rodrigo : Ali cekaj....

Ali vec sam bila otisla. Ovo nikako nisam ocekivala. Sta da mu odgovorim? Ja njega ne volim. Nikad ga nisam ni volela, bila sam sa njim samo da bih se udaljila od Uckera. Da li da opet pokusam sa njim? Ucker iovako ima devojku i mene gleda samo kao drugaricu. Joj Boze, ne znam sta da radim. Treba mi alkohol. Otisla sam u jedan kafic i popila malo vise. Kad sam ugledala jedan jako poznat lik, to je bio Ucker. Video sam je i krenuo prema njoj.

Ucker : Dul, svuda sam te trazio, moram da ti kazem nesto... ( Ali nisam uspeo da zavrsim jer se bacila na mene i pocela da me ljubi, ja sam u pocetku bio zbunjen a onda sam prihvatio poljubac jer sam ga zeleo vise od bilo cega )
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 8:27 pm

Zaustavili smo se da bi dosli do vazduha.

Ucker : Dul, dodji, moramo da razgovaramo. Odveo sam je do svog auta i stavio unutra, zatim sam i ja usao.

Ucker : Dul ja sam hteo da razgovaramo o nama, znas Dul, ja te volim, i bio sam kukavica sto ti nisam rekao to sve ovo vreme, jako mi je tesko bez tebe, trebas mi.

Dulce : Cuti i ljubi me

Ponovo je pocela da me ljubi ali sam primetio da nije sva svoja pa sam je zaustavio.

Ucker : Dul, pijana si?

Dulce : Naravno da ne! Pogledaj..

Pocela je ponovo da me ljubi, jos strastvenije, ja sam se opirao u pocetku ali nisam vise izdrzao i prepustio sam joj se, pocela je da mi skida majicu, ja sam joj ljubio vrat i tako malo po malo, vodili smo ljubav kao nikada do sad. Zaspala mi je na grudima, na zadnjem sedistu. U tom trenutku sam bio najsrecniji covek na svetu. Spavala mi je na grudima kao beba, osecao sam njeno disanje, poljubio sam je u celo i zagrlio cvrsto, nisam zeleo da se taj trenutak zavrsi nikad ali sam morao da  ustanem da se obucem i odvezem je kuci. Bilo mi je malo teze nju obuci ali sam uspeo, odvezao sam je kuci i odneo u krevet, na vratima nas je cekala njena mama koja mi se samo nasmejala videvsi kako je nosim u narucju. Ostavio sam je na krevet i ususkao, poljubio u celo, pozdravio se sa njenom majkom i otisao kuci. Brzo sam zaspao jer sam bio premoren, znate vec od cega hahaha.

Tog jutra sam bio najsrecniji covek na svetu, bio sam spreman da celom svetu priznam koliko je volim! Izasao sam iz kuce sav veseo i otisao na jednu promociju filma, zatim sam otisao na poslovni rucak sa jednim menadzerom, nesto oko mog novog filma "Mind Puppets" kada sam se vracao naleteo sam pogodite na koga, na Alexandru.

Alexandra : Uckeeer! Ne mogu da verujem! Koliko ja imam srece!

Ucker : Alexandra, ej, koja slucajnost opet na tebe da naletim Very Happy

Alexandra : Nesto si posebno raspolozen danas. Very Happy

Ucker : Joj, ne znam da li da ti kazem, ali pazi, ovo ne smes nikome reci, bar dok ne vidim sa njom.

Alexandra : Sa kim? Daj reci!

Ucker : Sa Dulce

Alexandra : SSTAAAAAAAA? AAAAAAAAAAAAAJ umrecuuuuu, pascu u nesvet, ne mogu da veruuujeeeem!! :DDDDDDDD

Probudila sam se sa jakim bolovima u glavi. Sinoc sam, gde sam bila sinoc? Secam se da sam, o ne, ne , ne, spavala sam sa Uckerom! Bilo je tako savrseno..

Flashback :

Ucker : Volim..te...Dul

Dulce : I...ja...tebe..v..o..liiim

Kraj flashback-a

Dulce : Voli me! Very Happy

Obukla sam se i sva srecna otisla na jedan intervju koji je bio isplaniran za danas.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 9:39 pm

Kada sam se vracala videla sam ga, i htela da podjem ka njemu da ga zagrlim i kazem mu da ga volim ali sam videla nju, devojku iz zoo vrta, bila je sa njim i bili su prilicno zadovoljni, imali su osmeh od uva do uva. Koja sam ja glupaca, opet sam dopustila da me iskoristi. Otrcala sam odatle uplakana pravo kuci.

Ucker : Tiho! Zaljubljen sam u nju Alexandra, obozavam je.

Alexandra : Znala sam, znala sam! Koliko sam srecna, nemas pojma koliko si mi ulepsao dan!

Ucker : Hahaha, drago mi je. Idemo negde da se ispricamo?

Alexandra : Idemo!

Ma sta ja to radim? Necu vise da placem zbog njega, dosta je! Poslacu Rodrigu poruku, pokusacu sa njim, Ucker i ja smo pokusali sto puta i nikad nam nije islo. Spremila sam se i otisla da se vidim sa Rodrigom. I eto, sada smo ponovo zajedno, mislim na Rodriga i mene. Ne znam da li sam ispravno postupila ali eto, videcemo.

Alexandra : Ne mogu da verujem! Joj koliko sam srecna zbog vas! Pa sta cekas? Idi potrazi je!

Ucker : Mislis?

Alexandra : Naravno! 'ajde, brzo!

Ucker : Okej, okej, idem! Pozeli mi srecu.

Alexandra : Srecno!

Ucker : Drago mi je sto sam te upoznao, stvarno jeste, veoma si dobar prijatelj. Smile

Alexandra : Meni jos draze, ja vas obozavam ( zagrlili smo se )

Ucker : Otisao sam!

Krenuo sam po nju ali na moje veliko razocarenje video sam je bas tu, u jednom kaficu i nije bila sama, bila je sa Rodrigom, njenim bivsim, pitate se kako znam za njega? Pa internet, tv, i svi ostali mediji, ubijalo me je da ih gledam pa sam i prestao da gledam sve medije, i sad je bila sa njim, bili su zagrljeni.

Sedela sam sa Rodrigom u kaficu kada sam videla njega, i namerno sam poljubila Rodriga, da bi on video da ne moze da se igra sa mnom.

Ljube se, ne, ne mogu da verujem, sinoc mi je rekla da me voli, nemoguce. Istrcao sam odatle pravo na ulicu gde me je zamalo udario auto.

Vozac : Jesi ti normalan? Hoces da se ubijes ili sta?!

U tom trenutku sam i hteo, hteo sam da nestanem, da me nema vise.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 9:49 pm

Proslo je mesec dana, od tog dana je uopste nisam vidjao vise, kad god bih upalio tv ili uzeo novine video bih njih, i opet je na tv-u bila neka emisija o njima :



Ucker : Dokle vise? -.- Joj pa ja sam potpuno zaboravio, danas je Ani rodjendan!

Brzo sam usao na twitter da joj cestitam. Ali ipak cu i da je pozovem, moram da razgovaram sa nekim, bice mi lakse, a Ani me uvek najbolje razume. Okrenuo sam njen broj.

Anahi : Halo?

Ucker : Bebeee srecan rodjendaan!

Anahi : Aaaaaj hvaja beebeee

Ucker : Kako je nasa slavljenica?

Anahi : Aj, presrecna sam Ucker, presrecna! Dobro sto si me pozvao, veceras da ste se nacrtali kod mene vas petoro, pravim kucnu zurku ^_^

Ucker : Aj, super, ja cu javiti momcima, hoces ti devojkama?

Anahi : Dobro, ja cu devojkama, nemojte da kasnite vi momci e! U 9 kod mene! 'ajde, moram da idem, ljubim te!

Ucker : I ja tebe.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Čet Maj 29, 2014 10:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 10:00 pm

Bilo je pola 9, ja sam se dogovorio sa momcima i mi smo vec bili u autu.

Poncho : Bice zurketina! Opet svi na okupu!

Chris : Daa, nemate pojma kako mi falite ljudi.

Poncho : Da brate, i meni, sve mi fali.. Nego.. Ucker?

Chris : Ucker! Dulce je dozivela saobracajnu nesrecu!!!

Ucker : Sta?! Gde je?! Je l' dobro?!! Moram da je vidim!

Chris : Smiri se, samo sam se salio

Ucker : Budalo!!! Kako se sa tim salis!

Chris : Aj, izvini, samo vidim da si odlutao a kad nju spomenem ti odma' skaces hahaha

Ucker : Daj, ne lupaj budalo, za svakim od vas bih skocio

Poncho : Ali za Dul posebno. Uzgred, sta je sa vama? Vama covek ne moze da pohvata konce.

Chris : Stigli smo!

Poncho : Aj, dobro, ali dugujes mi odgovor Uckersito!

Usli smo u Anahino dvoriste, bilo je ukraseno balonima, onda je izasla Anahi obucena kao princeza.

Poncho : Anahi? Prelepa si!

Anahi : Aj Ponchis hvala ti, udjitee

Chris : Srecaaan rodjendan Anii, Aniii srecan rodjendaaan!

Anahi : Aj Chris, nikad se neces promenniti!

Chris : Ali takvog me volite Smile

Ucker : Srecan rodjendan Anahi, ovo je od nas trojice, nadamo se da ce ti se svideti.

Anahi : Vi niste normalni, pa kupili ste mi ceo butik!

Poncho : Sve za nasu princezu

Anahi : Hajde, udjite, i devojke? Niste se culi sa njima?

Chris : Ne, znas da one uvek kasne, dok obuku svoje odore.

Svi : Hahahahahahaha

Anahi : Hajde, idemo unutra.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 10:21 pm

Nakon 10 minuta stigle su i devojke.

Anahi : Pa dobro, gde ste do sad?

Maite : Volimo i mi tebe Anahi

Anahi : Hahahhaha, ajj znate da vas obozavam!

Dulce : Srecan rodjendan plavuso, volimo te

Anahi : Aaaaaj,, hvala vam, ( zagrlila ih je i pocela da place )

Dulce : I sta smo sad uradile?

Anahi : Nista, samo mi je drago sto smo ponovo svi zajedno, mnogo ste mi nedostajali, svi!

Maite : Aj, ludice. ( Zagrlile su se )

Poncho : A mi? Nas ko sisa a?

Anahi : Dodjite ludaci.

Svi smo se zagrlili kao nekad, tako smo stojali par minuta dok nije dosao Anahin verenik, Manuel Velasco.

Manuel : Sta se ovde desava?

Nos amaremos siempre - Page 2 Manuel-velasco-coello-y-anahi-reforma

Anahi : Ljubavi, evo su moji prijatelji, znas, moj RBD.

Manuel : Manuel, drago mi je, a vi ste ti cuveni RBD-ovci, Anahi, ne prestaje da prica o vama. Ljubavi, idemo, trebas da seces tortu, svi te cekaju.

Anahi : Aj, evo idem! Drustvo, posle mi nastupamo!

Chris : Ali ja se nisam pripremio Sad

Maite : Idemo da se uvezbavamo kad isece tortu.

Svi su pevali Anahi pesmicu i ona je duvala svecice i isekla tortu. Bilo je zdravica, bilo je smeha, svega, a mi smo otisli da se pripremamo za nas nastup.

Anahi : Dok moje misli odlaze tamo gde si ti,
moj otac ponovo vice

Poncho : Da sam prokleo svoju buducnost
i njegov mir, zbog mog nacina da postojim

Poncho i Ani : Iako ga cujem ja sam daleko odavde,
zatvorim oci i razmisljam o tebi...

Tako smo pevali dosta pesama dok nismo stigli do "Este corazon"

Ucker : Kako mogu da povratim tvoju ljubav?
Kako da izvucem tugu iz svog srca,
Moj svet se okrece samo za tebe,

Dulce : Kako da izlecim ovu  duboku bol?
Osecam u svojim venama
kako struji tvoje disanje.
Tako sam povezana s tobom,

Ucker i Dul : Cak i u svojim snovima....

Ucker : Mislim da je dovoljno..

Maite : Dobro, mogli smo bar da zavrsimo pesmu.

Dulce : Pa mogli smo da ovaj kreten nije prekinuo.

Ucker : Ne nazivaj me kretenom.

Dulce : Nazivacu te kretenom jer jesi kreten ( Stala sam ispred njega i gledali smo se u oci )

Anahi : Pocinjeeeeeee

Poncho : Daj ljudi, smirite se, trebamo da izadjemo za par minuta da pevamo, ljudi nas cekaju, uradite ovo zbog RBD-a, jesmo ili nismo? ( Ispruzio je ruku )

Anahi : Jesamo! ( Stavlja ruku preko )

Chris : Je SMO! ( Takodje stavlja ruku )

Mai takodje.

Anahi : I vas dvoje?

Ucker : Dobro, ali samo zbog RBD-a. ( Stavlja ruku preko )

Dulce : Zbog RBD-a ( Stavlja ruku )

Svi : R-B-D!!!

Izasli smo i pevali iz srca kao i uvek, svima nam je jako falilo ovo da pevamo zajedno, bilo je to jedno nezaboravno vece.


Poslednji izmenio Sanja_rbd dana Ned Jun 01, 2014 10:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 10:48 pm

Vece se zavrsilo i svi gosti su otisli, ukljucujuci i Anahinog decka. Ostalo je samo nas sestoro.

Chris : Pa drustvo, vreme je da i mi krenemo.

Anahi : Ne! Ne ostavljajte me i vi, 'ajdemo da imamo pidzama parti kao nekad! Sta kazete?

Poncho : Ja sam okej sa tim.

Ostali : I mi.

Anahi : Jeee, bice nam supeer!

Svi smo otisli u Aninu sobu, smejali se, pricali, igrali karte, glupirali se, ja nisam mogao da prestanem da gledam u nju, bila mi je tako blizu a tako daleko.

Anahi : Momci, mislim da je vreme da idete u vasu sobu, devojke moraju da se odmore da bi sutra bile lepe i naspavane a ne sa podocnjacima..

Chris : Dobor barbie, razumeli smo te

Poncho : Idemo momci. Laku noc devojke, sanjajte nas hahaha

Devojke : Laku noc

Anahi : Sanjacemo kako vas tucemo Razz

Momci su otisli i ostale smo nas tri.

Anahi : Aaaaj, sad mozemo da ih ogovaramo!

Dulce : Aj, devojke, ja nemam volje.

Anahi : Molim?! Dul? Jesi dobro? Ti si uvek glavna tracara! hahaha

Maite : Da, Dul, ti uvek imas nesto da kazes

Anahi : Aj, znam, neces da ogovaras svog Uckersita hahaha

Dulce : Ne luapj, znas da imam decka.

Anahi : Daj, svi znamo da ga ne volis

Dulce : Devojke stvarno nisam raspolozena za pricu. Laku noc.

Maite : Ani pusti je.

Anahi : Samo mi odgovori. Volis ga?

Maite : Mozda je vec zaspala.

Anahi : Aj moja Dul, umorila se, danas je bas bio naporan dan, mogle bi i mi da spavamo.

Maite : Da, laku noc Ani.

Anahi : Laku noc Mai.

Naravno da nisam zaspala, samo sam se pravila da bih izbegla odgovor. Naravno da ga ne volim. Nikad nikoga necu moci da volim na taj nacin jer moje srce vec pripada Uckeru.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 11:01 pm

Probudila sam se sa velikom mucninom, tako da sam odmah otrcala u kupatilo.

Maite : Sta se desava?

Anahi : Izgleda da je Dul pozlilo, idemo kod nje.

Maite : Dul? Dul, jesi dobro?

Dulce : Dobro sam devojke, nista ne....

Anahi : Aaaaaj, drzi joj glavu Mai.

Maite : Mora da si nesto pokvareno pojela.

Anahi : Nema sanse, ja licno vodim racuna o svoj hrani i sva je sveza! Mozda joj nesto nije prijalo ili je popila previse alkohola sinoc.

Poncho : Sta se ovde desava?

Anahi : Dul povraca :/

Ucker : Dul, daj Mai, ja cu.

Priblizio sam se i uhvatio je za glavu

Ucker : Sta joj je bilo?

Maite : Ne znamo, mozda joj nesto nije prijalo sto je pojela

Chris : Ma ona se napila kao majka

Svi : Chris!

Chris : Dobor, cutim, drustvo ja moram da idem, ceka me posao.

Poncho : I ja, Ucker, ides li ili?

Ucker : Doci cu ja kasnije.

Dulce : Ne, ne trebas, vec sam bolje, idi.

Ucker : Sigurno?

Dulce : Da, idi.

Momci su otisli i ostale smo nas tri.

Maite : Zasto si ga oterala, on se samo brine za tebe

Dulce : Ne treba, znam se sama brinuti o sebi

Anahi : Zasto si takva prema bebeu? Zar nisi rekla da ste se pomirili i da cete biti prijatelji?

Dulce : I jesmo.

Maite : Pa ne cini se bas.

Dulce : Joj, moram vam nesto reci. Ali o ovome nikome ni rec e

Anahi : Reci ardilla.

Dulce : Okej, sramota me je. Mislim da sam trudna.

Anahi : Staaa?!! Sa Rodrigom?

Dulce : Ne.

Maite : Ali sa kim onda? o.O

Dulce : Sa...Uckerom.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 11:19 pm

Anahi kada je to cula pala je i Mai je uhvatila.

Maite : Molim?! Ali kako?

Anahi : Pricaj!

Pocela sam da im pricam i ispricala kako smo vodili ljubav u autu i kako mi kasni vec dve nedelje.

Anahi : U autu?! Bestidnici!

Pocrvenela sam.

Maite : Moramo kod doktora momentalno!

Dulce : Ali ja moram kuci po dokumenta.

Anahi : Idemo, idemo!

Stigli smo kod mene kuci da uzmem dokumenta.

Anahi : Jesi spremna?

Dulce : Mislis na to da mi kasni menstruacija i da sam mozda trudna, ne nisam spremna.

Anahi : Aj, polazi!

Ali taj razgovor je cula mala Clara koja je naravno odmah otisla kod svoje bake.

Clara : Bako, sta znaci kad ti kasni menstloacija?

Blanca koja je tada pila vodu samo sto se nije ugusila vodom.

Blanca : Otkud ti to ljubavi?

Clara : Cula sam kako tetka Dulce prica kako joj kasni menstloacija, sta je to bako?

Blanca : Ovaj... to je kad.. kad cekas da ti stigne neko pismo i treba da ti stigne danas a ne stigne ti, nego kasni i stigne ti tek sutra. To.

Clara : Aha, i onda budes tludna.

Blanca : Sta?

Clara : Pa tetka je rekla da je mozda tludna.

Blanca : Previse slusas sta tetka prica, idi se igraj u dvoristu.

Clara : Dobjo bako, idem.

Anahi i ja smo otisle kod ginekologa dok je Mai morala da obavi nesto po gradu pa ce nam se pridruziti.

Dulce : Sta cu ako sam trudna?

Anahi : Bice to najlepsi bebe na svetu i tetka ce mu kup....

Pogledala sam je uplaseno.

Anahi : Nisi trudna, samo si se prehladila malo, videces. Nista ne brini, udahni duboko.

Dulce : Okej. Uuuh.

I usla sam u ordinaciju.

Za to vreme :

Ucker : Mai, dobro je sto sam te sreo. Gde je Dul? Je l' bolje?

Maite : Ovaj, ona je..

Ucker : Sta? Desilo joj se nesto? Govori Mai!

Maite : Ona..

Ucker : Sta joj se desilo?!

Maite : Misli da je trudna..ups ( stavi ruku na usta )

Ucker : Molim?!

Maite : Nisam trebala ovo da ti kazem. Idem, vidimo se, cao.

Ucker : Ne! ( Uhvatio sam je za ramena ) Ne ides ti nigde! Sta si rekla? Dul misli da je trudna? Sa Rodrigom?

Maite : Ne. Ucker..joj, ne bih trebala ovo da ti govorim, Dul ce me ubiti. Okej, Ucker, Dul misli da je trudna sa tobom.

Ucker : Sa mnom? ( Prebledeo sam )

Maite : Ucker? Ucker jesi dobro?

Ucker : Gde.. gde je ona sad?

Maite : Sa Ani, u bolnici, upravo idem tamo, podji sa mnom.

Ucker : Pa sta cekas?! Idemo!
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 11:33 pm

Anahi : Dugo se zadrzala, sta li joj rade tamo.

Tada sam izasla iz ordinacije sa doktorom.

Doktor : Hteo sam da vam kazem da ne morate da brinete, niste trudni, samo ste se malo prehladili to je sv...

Tada je naisao Ucker sa Mai.

Ucker : Da, doktore, recite slobodno..

Dulce : Sta ces ti ovde?

Doktor : Izvinite a ko ste vi?

Ucker : Ja, sa sam otac!

Nasmejala sam se na ovaj njegov komentar, bilo mi je slatko to kako je bio nervozan, bio je nervozniji od mene i dosao je tu, bilo mi je i krivo na neki nacin sto nisam trudna, znam da bi on bio savrsen otac nasem detetu, kako bih volela da imamo nase dete, volela bih to vise od svega, kad se samo setim da smo se zbog toga i posvadjali.

Doktor : Upravo objasnjavam vasoj devojci da nije u drugom stanju, to je sve bilo zbog jedne obicne prehlade, ali treba da se cuva malo bolje, recite joj i vi to, vas ce sigurno poslusati. :DIdem sad, dovidjenja.

Svi : Dovidjenja.

Dulce : Mai, ubicu te, zasto si mu rekla?

Ucker : Nije ona kriva, ne diraj je. I ne bi mi ni rekla? Imam pravo da znam ako sam otac.

Dulce : Nisi otac, cuo si doktora, ne moras da se brines.

Anahi : Mai, mislim da bi mi trebale da idemo.

Maite : I ja isto. Ljubimo vas. Cao.

Dulce : Ne, Ani, Mai..

Ali one su vec bile otisle.

Dulce : Sta me gledas? Idii i ti.

Ucker : Ne, ne idem ja nigde, ja ostajem sa tobom.

Dulce : Ali cuo si sta je doktor rekao, nisam u drugom stanju, ne trebas da se brines.

Ucker : Ali isto tako je rekao da trebas da se pazis i sad te vodim kuci da odmaras.

Dulce : Takodje je rekoa i da sam ti devojka, pa nisam, zar ne?

Ucker : Ti ides sa mnom kuci i tacka.

Dulce : Aaaaj Bozee.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyNed Jun 01, 2014 7:40 pm

Uzela sam svoje stvari i otisla sa njim do njegovog auta, nisam imala izbora. Put do moje kuce proveli smo u tisini. Nismo se usudili da progovorimo ni rec posle svega ovoga sto se desilo. Samo sam ga ja potajno gledala iako sam bila sigurna da i on mene gleda. Stigli smo ispred moje kuce, Ucker je izasao prvi i otvorio mi vrata da izadjem.

Dulce : Aj, koji kavaljer.

Ucker : Mislim da se kaze hvala.

Dulce : Hvala, iako nisi trebao, znam ja i sama da otvorim vrata.

Ucker : Zasto uvek moras da se raspravljas

Htela sam da mu odgovorim ali u tom trenutku je moja mama izasla da nas doceka.

Blanca : Ucker, zdravo ( Pozdravlja ga ) Odlucio si da nas posetis?

Ucker : Kao sto sam i obecao, evo me. Smile

Dulce misli : O cemu li ovi pricaju?

Blanca : Drago mi je, hajde, udjite.

Usli smo unutra i mala Clara je dotrcala do nas.

Clara : Ukeeeel

Ucker : Ej lepotice ( Uzima je u narucje ) od kad te nisam video, kako si porasla, prava si lepotica. Smile

Clara : Hvaja, kazu da licim na tetku

Ucker : ( sapuce joj ) da ti kazem nesto, lepsa si od tetke, ali nemoj da joj kazes.

Clara : Je l' to zato sto je moja tetka tludna?

Ucker je pozeleneo, a ja kada sam to cula pokusala sam da se izvucem odatle i da odem u svoju sobu ali...

Blanca : Dulce Maria Espinoza Savinon, gde mislis da si posla??

Dulce : Ovaj...ja

Blanca uzima Claru u ruke i odnosi je do stepenista : Idi u svoju sobu da se igras, vazi?

Clara : Vazi.

Blanca : A ti mlada damo, sedi za sto, moram sa tobom ozbiljno da razgovaram.

Ucker : Dulce, svi tvoji znaju?

Blanca : Sta? Ucker ti znas?

Ucker : Sad nista ne razumem. O cemu se radi Dulce, trudna si sa mnom ili ne?

Blanca : Sa tobom?!

Dulce : Hajde polako, smirite se, sedite za sto i objasnicu vam sve.

Svi smo seli za sto.

Blanca : Slusam.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyNed Jun 01, 2014 8:02 pm

Dulce : Ovako...joj..odakle da pocnem.. Dobro, znaci mama, ja sam bila sa Uckerom kao sto znas, ali smo raskinuli, i to znas..

Blanca : Da, pa nisi nedeljama izlazila iz sobe.

Ucker je samo pogledao u mene tuzno.

Dulce : Eh.. I onda se ponovo pojavio i desilo se nesto medju nama sto ne znam kako da objasnim, i onda mi je kasnilo...i pomislila sam da sam trudna, onda sam otisla kod ginekologa i rekao mi je da nisam trudna, da je to samo obicna prehlada, i eto, oko toga je nastala cela ova frka.

Blanca : Znaci sada si sa Uckerom? Very Happy ( gledajuci u nas oboje )

Dulce : Ovaj...

Ucker : Da, zajedno smo.

Pogledala sam u njega u smislu wtf? On mi se samo nasmesio i nastavio.

Ucker : I posto se sad prehladila, njen decko treba da vodi racuna o njoj, zar ne?

Blanca : Aj, Ucker kako si ti pazljiv. A ti Dulce pripazi sta govoris u prisustvu malog deteta zaboga.

Dulce : Izvini mama, mora da je cula kada sam razgovarala sa Ani. Pripazicu ubuduce.

Blanca : U redu, ja sada idem sa Clarom u setnju, cela kuca je vasa, i pripazite sta radite, Dulce.

Ja sam samo pocrvenela, majka da mi tako kaze, ali dobro, mozda je imala pravo. Ona je otisla i ostala sam sama sa Uckerom.

Dulce : I zasto si joj rekao da smo zajedno?

Ucker : Zato sto... sta bi pomislila zena kad bi saznala da si spavala sa mnom a da nismo u vezi, jos gore, kad bi saznala da imas drugog decka.

Dulce : Mozda si u pravu. Ali ne zanosi se da smo stvarno u vezi, e.

Ucker : To bi ti volela.

Dulce : Da, kako da ne.

Ustvari umirala sam od zelje da budem sa njim.

Dulce : Idem da zovem SVOG DECKA, koga OBOZAVAM

Sacekao sam da izadje iz dnevne sobe : "Idem da zovesm svog decka koga obozavam" bla bla bla, ( praveci grimase ). Otisao sam u kuhinju i skuvao sebi kafu da se malo smirim i ispusim cigaretu, njoj sam skuvao caj. Zavrsio sam sa kuvanjem i seo u dnevnu sobu da malo iskuliram.

Dulce : Zasto si mi skuvao caj? ( Uzimajuci mi cigaretu iz ruke ) Ja ne pijem caj ( uzimajuci dim )

Ucker : Ej, trudnice ne treba da puse. I popices taj caj jer mi je doktor rekao da trebas da ga pijes.

Dulce : Ponavljam ti, NISAM TRUDNA. I sta ti uopste radis ovde? Idi kuci, umem sama da brinem o sebi.

Priblizio sam joj se, uzeo cigaretu, ugasio je u pepeljari i pogledao je u oci, bio sam joj jako blizu.

Ucker : A umes? E pa nesto ne vidim.

Priblizio mi se kriticno blizu, osetila sam njegov dah, srce je pocelo jace da mi lupa, gorela sam od zelje da poljubim te usne ponovo. Brzo sam ustala i udaljila se od njega.

Ucker : Ja ostajem ovde da te pazim, a i cula si svoju majku, tako da ja ne mrdam odavde dok se ne vrati. Umorio sam se, ako ti ne smeta, idem malo da odspavam.

Dulce : Ma jok, zasto bi mi smetalo, ovo je tvoja kuca e

Ucker : Mozda jednog dana i bude ( Priblizio se i poljubio je blizu usana brzo i otisao ) Laku noc!

Dulce : Ha! ( Hvata se za obraz na mesto gde ju je poljubio, zamisljena ) Ne, Dul, ne opet, joooj, zasto mi ovo radi? ( Pala je na krevet i pocela da razmislja )

Razmisljala sam o tome kakav bi moj zivot sad bio da sam ostala sa njim? Bio bi savrsen.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyNed Jun 01, 2014 8:26 pm

Tako razmisljajuci sam zaspala.

Otisao sam da legnem u gostinjsku sobu gde sam uvek spavao kada bih dosao kod Dul, ali nikako nisam mogao da zaspim, prevrtao sam se pola sata u krevetu i shvatio da uzalud pokusavam. Ustao sam i sisao dole. Dole sam zatekao nju kako spava na sofi kao beba. Nasmejao sam se pri pomisli da sam mogao da imam jedno malo bebce sa njom, mogao Sad, samo mogao, nazalost necu imati i to me je rastuzilo. Prisao sam joj, sklonio kosu koja joj je padala na lice i poljubio je. To sam tako dugo zeleo da uradim. Ona se pomerila, mislio sam da je pocela da se budi, ali nije, samo je promenila pozu. Bila je tako prelepa. Uzeo sam je u narucje i odneo u njenu sobu, pazljivo, da je ne probudim, spustio sam je na krevet. Zatim sam cuo zvono na vratima. Sisao sam dole da vidim ko je i to je bio, ni manje ni vise nego, on, Rodrigo.

Rodrigo : Sta ti trazis ovde?

Ucker : Ja tebe isto pitam.

Rodrigo : Ja sam Dulcin decko, glupo ti je pitanje.

Ucker : Ona sad spava i ne moze da te primi.

Rodrigo : Nisi mi odgovorio, sta ti trazis ovde?! Jos dok ona spava.

Tada je dosla Blanca sa malenom Clarom.

Blanca : Rodrigo? Sta ti trazis ovde?

Ucker : Ja sam isto pitao. Rekao sam mu da Dul spava, zaspala je na sofi, odneo sam je u sobu. Smile

Blanca : Divan si. Blago mojoj Dul, mislim da bi svaka devojka pozelela takvog decka.

Rodrigo : Decka?!

Blanca : Da. Izvini Rodrigo, ali cuo si, Dulce spava, mislim da bi trebao da dodjes drugi dan, hvala sto si svratio.

Rodrigo : ( jos uvek u soku ) Da, ovaj...Dovidjenja.

Blanca : Dovidjenja sine.

Ucker : Dovidjenja, dodji nam ponovoo Very Happy

Usli smo u kucu.

Blanca : I ovaj caj?

Ucker : Skuvao sam ga Dul ali ona ga nije popila.

Blanca : Kako si pazljiv, ali ona ne voli cajeve.

Ucker : Znam da ne voli, ali morace da ih pije, jer doktor je rekao da mora sto vise tecnosti, pogotovo cajeva.

Tada je Dul sisla niz stepenice.

Dulce : Aj, sa kime ste toliko pricali na vratima? Probudili ste me.

Blanca : Izvini duso, zamisli ko je dolazio.

Dulce : Ko?

Blanca : Onaj Rodrigo, tvoj bivsi.

Dulce : Molim?! I sta si mu rekla?

Ucker mi se priblizio, uhvatio me oko struka i rekao :

Ucker : Da spavas, da dodje drugi put i da te tvoj decko, tj ja, sada pazi.

Poljubio me na blic.

Dulce : O ne..

Blanca : Sta je bilo Dulce?

Dulce : Ovaj, nista, zaboravila sam da napunim telefon, idem u sobu.

Izvukla sam mu se iz narucja i otisla u sobu.

Ucker : Idem da budem malo sa njom pa cu kuci.

Blanca : Ako sine, idi.

Ucker : ( kuca na vrata ) Mogu da udjem?

Dulce : ( Otvara vrata ) Sta hoces? Samo me uvaljujes u probleme, ne javlja mi se na mobilni, i za sve si ti kriv.

Ucker : ( ulazeci u sobu ) Sta ti je toliko bitan ili sta?

Dulce : Sta tebe to briga? I da, jeste mi bitan ( laze )

Ucker : Bitniji od mene? ( Priblizavajuci joj se )

Priblizio sam joj se, uhvatio je oko struka i gledao pravo u oci, u njima sam video da me jos uvek voli, video sam da se najezi kad god joj se priblizim, da ima sjaj u ocima kad god sam pored nje, da drhti kada je dotaknem.

Dulce : Ucker..
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sanja_rbd
~:DyC Admin:~
~:DyC Admin:~
Sanja_rbd


Points : 12447
Posts : 11657
Join date : 27.04.2009
Age : 29
Location : Siempre con rbd!!!

Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 EmptyPon Jun 09, 2014 10:31 pm

U tom trenutku mi je zazvonio mobilni, on me je pustio i javila sam se, bila je to Anahi.

Anahi : Dulchiis, zovem da pitam kako si sad? Iako sumnjam da nisi dobro s obzirom sa kim smo te ostavile haha

Dulce : Kad smo vec kod toga, cucete me za to

Anahi : Aaaaj, ne ljuti se ardilla. Razmisljala sam da idemo sutra u soping nas tri, taman posle toga mozemo negde na rucak, sta mislis? Mozemo povesti i momke, cisto da nam nose kese i to hahaha

Dulce : Ani, ne znam...

Anahi : Uostalom, zasto te uopste pitam. Sutra dolazimo kod tebe oko 10, hvala, volim i ja tebe, baaj.. ( spustila je slusalicu )

Dulce : Ani... Spustila mi je slusalicu. Ona je meni spustila slusalicu!

Ucker : A znas kakva je Ani, ne ljuti se.

Dulce : ( i dalje iznenadjena ) Da, ovaj, mozes da izadjes sad? Moram da se spremim.

Ucker : Ides negde?

Dulce : Ne, ne idem, spremam se da bih legla u krevet ( sarkasticno ) logicno da idem negde.

Ucker : Doktor je rekao da trebas da odmaras.

Dulce : Daj, Ucker, prestani da mi visis nad glavom, bolje idi kuci, znam sama da brinem o sebi.

Ucker : Ja.. ( prikinuo ga je njegov telefon koji je poceo da zvoni, on se javio )

Ucker : Halo? ( udaljavajuci se )

Dulce je zaintrigiralo ko ga zove tako da se priblizila da prisluskuje razgovor. Ucker je to primetio tako da je namerno provocirao iako je vec zavrsio razgovor, zvala ga je njegova majka da dodje na veceru.

Ucker : Da ljubavi, i ti meni nedostajes. Aj, ne znas koliko sam te pozeleo. Volim i ja tebe, odmah dolazim. Ljubiiim te. ( "zavrsio je razgovor" i stavio mobilni u dzep )

Dulce se brzo okrenula i uletela u sobu dok se on okretao. Dosao je do nje.

Ucker : Sada te napustam, budi dobra ( ljubeci je u celo )

Dulce : Hmm, kako cudno da si se opametio. Da te nije mozda zvala devojka pa si se predomislio?

Ucker : Vidimo se Candy ( rekao je kroz smeh, okrenuo se i otisao )

Ucker je zadovoljno otisao kuci jer je video da je Dul bila ljubomorna i to ga je obradovalo jer je sada bio siguran da ga ona jos uvek voli.
Kada je Ucker otisao Dulce je pocela da se sprema da bi otisla do Rodriga i objasni mu situaciju. Svo vreme je razmisljala o onom Uckerovom razgovoru, iako je pokusala da ubedi sebe da joj ne smeta sto on ima drugu, da on i ona nisu nista, nije uspevala, umirala je od ljubomore.
Nazad na vrh Ići dole
https://dulceychristopher.serbianforum.info
Sponsored content





Nos amaremos siempre - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nos amaremos siempre   Nos amaremos siempre - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nos amaremos siempre
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria y Christopher Uckermann! :: *Off Vondy* :: *Web Novele*-
Skoči na: